Поиск по базе сайта:
Комунальний заклад Львівської обласної ради львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти icon

Комунальний заклад Львівської обласної ради львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Скачати 47.63 Kb.
НазваКомунальний заклад Львівської обласної ради львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Дата конвертації12.11.2014
Розмір47.63 Kb.
ТипДокументи


Комунальний заклад Львівської обласної ради

ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ


79007‚ м. Львів‚ вул. Огієнка, 18а тел./факс +38 0322 553830 e-mail: loippo@ukr.net www.loippo.lviv.ua
Від 03.04.14р._№ 204___

На_____від_________

Завідувачам рай(міськ)методкабінетівНа виконання листа Державної наукової установи Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України від 21.03.2014р. №14.1/10-806 «Про проведення Всеукраїнської акції «Виховуємо в дітях доброту» повідомляємо, що редакція часопису «Розкажіть онуку» спільно з Національною спілкою журналістів України за інформаційної підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти проводять Всеукраїнську акцію «Виховуємо в дітях доброту» для вчителів початкових класів, вихователів дитячих садків та педагогічних працівників позашкільних установ.

Мета акції: розповсюдження кращого досвіду роботи вчителів початкових класів, вихователів дошкільних навчальних закладів, викладачів позашкільних дитячих установ, які спрямовують свої зусилля на виховання у дітей поняття добра, любові, совісті, обов'язку, моральних цінностей, формують почуття милосердя, толерантного ставлення до оточуючих.

Враховуючи важливість ознайомлення педагогічної громадськості з інноваційною діяльністю освітян, які створюють умови для розвитку духовного, інтелектуального та фізичного потенціалу дітей, просимо сприяти інформуванню керівників навчальних закладів, вчителів початкових класів, вихователів дошкільних навчальних закладів, працівників позашкільних установ та слухачів курсів підвищення кваліфікації про умови проведення Всеукраїнської акції.

Умови акції додаються (додаток -2 стор.)
Заступник директора М.Р.Кацюба
Виконавець:

Гриза Л.С.,

тел.2 55-38-27

Додаток до листа ІІТЗО

Від21.03.14.№14.1/10-806
Всеукраїнська акція «Виховуємо в дітях доброту»
Умови проведення акції

 1. Загальні положення.

Акція проводиться з метою активізації творчого потенціалу вчителів початкових класів, вихователів дошкільних навчальних закладів, груп продовженого дня, які:

 • створюють умови для формування моральних цінностей та орієнтирів особистості, моральної культури та культури поведінки;

 • займаються проблемами виховання духовно зрілої особистості, для якої поняття любові, добра, справедливості, совісті, обов'язку набули непохитності, стали власними ціннісними орієнтирами;

 • мають цікавий досвід роботи із виховання у дітей доброти, співпереживання, людяності.

Завдання акції:

 • поширення досвіду роботи вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, вихователів дошкільних навчальних закладів, творчих колективів з питань духовного розвитку особистості молодшого школяра та дошкільняти;

 • виявлення творчих учителів та педагогічних колективів дошкільної та. початкової ланки освіти, які на практиці вирішують завдання духовного здоров'я дитини, створення в колективі атмосфери дружби і співробітництва, прилучення дітей до загальнолюдських цінностей;

 • підтримка педагогічних працівників, що активно і вдумливо впроваджують у практику своєї роботи новітні, цікаві педагогічні ідеї, форми та методи, що працюють на ефективність морально-етичного та духовного виховання дітей;

 • надання неоціненної допомоги вчителям початкових класів, вихователям ГПД, дошкільних навчальних закладів, що доповнить і збагатить методичний арсенал освітян сучасними методами та. формами роботи.

 1. ^ Учасники акції.

До участі в акції запрошуються педагогічні колективи, вихователі, вчителі, керівники дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності, а також викладачі позашкільних установ освіти, які мають цікавий досвід роботи з морально-етичного виховання, активно займаються розвитком духовного потенціалу дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Керує проведенням акції оргкомітет, який складається з представників Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (за згодою), Національної спілки журналістів України (за згодою), Редакції часопису «Розкажіть онуку», педагогічної громадськості.

 1. ^ Термін проведення акції.

Акція проводиться з 10 травня по 30 листопада 2014 року.

Роботи, що надійдуть від учасників акції, розглядаються членами оргкомітету, після чого визначаються дипломанти.

Протягом 2014 - 2015 років доробки учасників акції будуть надруковані в часописі «Розкажіть онуку».

 1. Вимоги до матеріалів.

Учасники акції подають наступні матеріали:

 1. Представлення, підписане керівником дошкільного, загальноосвітнього або позашкільного закладу.

 2. Об'єктивні дані на учасника акції:

 • прізвище, ім'я, по батькові;

 • дата народження;

 • освіта (коли і який навчальний заклад закінчив, спеціальність за освітою);

 • місце роботи (повна назва і поштова адреса навчального закладу, телефон, електронна адреса);

 • стаж роботи за спеціальністю;

 • домашня адреса (повна поштова адреса за місцем проживання, контактний

телефон);

 • для творчого педагогічного колективу (повний перелік членів творчого колективу, об'єктивні дані на кожного учасника колективу).

 1. Матеріали (опис досвіду роботи за обраною учасником темою, розробки, занять, фрагменти уроків, завдання, сценарії, конкурси, вікторини, плани те* програми гурткової та клубної роботи, зразки занять, інші матеріали, що, з погляду учасника акції, розкривають сутність роботи з обраного напрямку, які спрямовані на розвиток морально-етичного та духовного потенціалу дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.)

 2. Електронна версія всіх матеріалів у текстовому редакторі \Уогс1 на СІ) диску.

Матеріали учасників акції не рецензуються та не повертаються.

6. Підсумки акції.

Кращі роботи учасників акції відзначаються дипломами Редакції часопису «Розкажіть онуку», Національної спілки журналістів України та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (за згодою).

Матеріали надсилаються на адресу:

«Редакція освітянських видань», часопис «Розкажіть онуку», пр. М. Бажана, 14, к. 8, м. Київ, 02140; е-таіl: osvita@ukr.netСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації