Поиск по базе сайта:
Про затвердження управлінню капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури проекту землеустрою щодо відведення і-ї черги земельної ділянки для будівництва вул icon

Про затвердження управлінню капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури проекту землеустрою щодо відведення і-ї черги земельної ділянки для будівництва вул
Скачати 24.57 Kb.
НазваПро затвердження управлінню капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури проекту землеустрою щодо відведення і-ї черги земельної ділянки для будівництва вул
Дата конвертації14.06.2013
Розмір24.57 Kb.
ТипДокументи


Про затвердження управлінню капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури проекту землеустрою щодо відведення І-ї черги земельної ділянки для будівництва вул.Ряшівської (проектованої) з транспортними розв’язками: від вул.Кульпарківської до вул.Є.Патона


Розглянувши звернення управління капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури від 20.10.2009 № 4-3865, беручи до уваги ухвалу міської ради від 16.02.2009 № 2326 “Про погодження управлінню капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва вул.Ряшівської (проектованої) з транспортними розв’язками: від вул.Кульпарківської до вул.Є.Патона“, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, керуючись ст.144 Конституції України, пп.34 п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст.ст.12, 92, 146 Земельного кодексу України, з метою будівництва об’єктів інженерної та транспортної інфраструктури для проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу Євро-2012 міська рада ухвалила:

1. Затвердити управлінню капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури проект землеустрою щодо відведення І-ї черги земельної ділянки та надати земельну ділянку площею 21,4803 га у постійне користування для будівництва вул.Ряшівської (проектованої) з транспортними розв’язками: від вул.Кульпарківської до вул.Є.Патона за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

2. Департаменту містобудування розробити механізм заміни земельних ділянок та викупу нерухомого майна у землевласників та землекористувачів, земельні ділянки яких потрапляють у межі ІІ-ї черги будівництва вул.Ряшівської (проектованої) з транспортними розв’язками: від вул.Кульпарківської до вул.Є.Патона.

Відповідальний: директор

департаменту містобудування.

3. Управлінню капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури:

3.1. Забезпечити через спеціалізовану землевпорядну організацію виготовлення Державного акта на право постійного користування земельною ділянкою та зареєструвати його у встановленому порядку.

3.2. Забезпечити вилучення земельних ділянок, що потрапляють у межі ІІ-гої черги будівництва вул.Ряшівської (проектованої) з транспортними розв’язками: від вул.Кульпарківської до вул.Є.Патона.

3.3. Подати у встановленому порядку міській раді:

3.3.1. На затвердження проект землеустрою щодо відведення ІІ-гої черги земельної ділянки для будівництва вул.Ряшівської (проектованої) з транспортними розв’язками: від вул.Кульпарківської до вул.Є.Патона.

3.3.2. На розгляд матеріали щодо погодження місця розташування земельних ділянок, які запропоновані взамін тих, що вилучаються для відведення ІІ-гої черги земельної ділянки для будівництва вул.Ряшівської (проектованої) з транспортними розв’язками: від вул.Кульпарківської до вул.Є.Патона.

Відповідальний: начальник

управління капітального

будівництва департаменту

житлового господарства та

інфраструктури.

4. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.


Міський голова А.Садовий
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації