Поиск по базе сайта:
2 При виявленні порушення вперше попередження icon

2 При виявленні порушення вперше попередження
Скачати 12.41 Kb.
Назва2 При виявленні порушення вперше попередження
Дата конвертації13.06.2013
Розмір12.41 Kb.
ТипДокументи


Про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів біля будівель навчальних корпусів та гуртожитків Національного університету "Львівська політехніка"


Розглянувши звернення Національного університету "Львівська політехніка" від 09.09.2009 № 2-10585, з метою обмеження шкідливого впливу споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів на здоров'я студентів Національного університету "Львівська політехніка", відповідно до ст.15-3 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", керуючись ст.ст.25, 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада ухвалила:

1. Заборонити продаж в об’єктах дрібнороздрібної мережі алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів біля будівель навчальних корпусів та гуртожитків Національного університету "Львівська політехніка" (згідно з додатком).

2. Встановити відповідальність суб’єктів підприємницької діяльності, які порушують пункт 9 Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 № 854, та пункт 11 Правил роздрібної торгівлі тютюновими виробами, затверджених наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції від 24.07.2002 № 218:

2.1. При виявленні порушення вперше – попередження.

2.2. При повторному встановленні порушення – анулювання дозволу на розміщення об’єкта торгівлі з подальшим скеруванням матеріалів у контролюючі органи.

3. Контроль за виконанням ухвали покласти на першого заступника міського голови.


Міський голова А.Садовий


Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації