Поиск по базе сайта:
Про користування Тзов \"будтехкомплектпостач груп\" земельними ділянками на вул. Персенківка, 2 у м. Львові icon

Про користування Тзов "будтехкомплектпостач груп" земельними ділянками на вул. Персенківка, 2 у м. Львові
Скачати 17.88 Kb.
НазваПро користування Тзов "будтехкомплектпостач груп" земельними ділянками на вул. Персенківка, 2 у м. Львові
Дата конвертації10.06.2013
Розмір17.88 Kb.
ТипДокументи


Про користування ТзОВ “БУДТЕХКОМПЛЕКТПОСТАЧ ГРУП“ земельними ділянками на вул.Персенківка, 2 у м.Львові


Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю “БУДТЕХКОМПЛЕКТПОСТАЧ ГРУП“ від 06.03.2008 № 5-1757, листа-згоду відкритого акціонерного товариства “Львівський завод будівельних виробів“ від 02.08.2007 № 254 на вилучення земельної ділянки, технічну документацію на землекористування, керуючись ст.144 Конституції України, пп.34 п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст.5 Закону України “Про оренду землі“, ст.ст.12, 93, 124 Земельного кодексу України, міська рада ухвалила:

1. Вилучити за згодою з користування відкритого акціонерного товариства “Львівський завод будівельних виробів“ земельну ділянку площею 1,8628 га на вул.Персенківка, 2 та зарахувати до земель міста.

2. Передати товариству з обмеженою відповідальністю “БУДТЕХКОМПЛЕКТПОСТАЧ ГРУП“ земельні ділянки на вул.Персенківка, 2 для обслуговування виробничих будівель і споруд за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення за функцією використання – землі промисловості:

2.1. Площею 0,4615 га в оренду терміном на 10 років.

2.2. Площею 1,4013 га у межах червоних ліній з обмеженнями без права капітального будівництва в оренду терміном на 5 років.

3. Товариству з обмеженою відповідальністю “БУДТЕХКОМПЛЕКТПОСТАЧ ГРУП“ у місячний термін укласти з Львівською міською радою:

3.1. Договори оренди земельних ділянок та провести їх державну реєстрацію.

3.2. Угоду про відшкодування недоотриманих коштів за користування земельними ділянками.

4. Відкритому акціонерному товариству “Львівський завод будівельних виробів“ у встановленому порядку внести зміни до Державного акта на право постійного користування земельною ділянкою, зареєстрованого 04.02.1998 у книзі записів 1-1 за № 56, та до технічної документації на земельну ділянку.

5. Землекористувачеві забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянок інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.

6. Департаменту містобудування внести відповідні зміни у земельно-кадастрові дані.

7. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.


Міський голова А.Садовий

Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації