Поиск по базе сайта:
Відповідальний: голова Сихівської icon

Відповідальний: голова Сихівської
Скачати 13.45 Kb.
НазваВідповідальний: голова Сихівської
Дата конвертації09.06.2013
Розмір13.45 Kb.
ТипДокументи


Про прийняття у власність територіальної громади м.Львова відомчого житлового будинку № 6-а на вул.Демнянській від управління капітального будівництва та ремонту повітряних сил Збройних сил України


З метою виконання вимог Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності“, беручи до уваги ухвали міської ради від 29.04.2004 № 1245 “Про затвердження Положення про порядок приймання-передачі державного житлового фонду, що перебував у повному господарському віданні або в оперативному управлінні підприємств, установ та організацій, у власність територіальної громади м.Львова“ і від 01.03.2007 № 617 “Про затвердження переліку будинків відомчого житлового фонду для передачі-приймання у власність територіальної громади м.Львова протягом 2007-2008 років“, враховуючи рішення виконавчого комітету від 16.05.2008 № 397 “Про передачу відомчого житлового будинку № 6-а на вул.Демнянській у власність територіальної громади м.Львова“, керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, міська рада ухвалила:

1. Прийняти у власність територіальної громади м.Львова відомчий житловий будинок № 6-а на вул.Демнянській від управління капітального будівництва та ремонту повітряних сил Збройних сил України.

2. Сихівській районній адміністрації здійснити у встановленому порядку передачу-приймання відомчого житлового будинку № 6-а на вул.Демнянській та сприяти мешканцям у створенні об’єднання співвласників багатоквартирного будинку.

Відповідальний: голова Сихівської

районної адміністрації.

3. Обласному комунальному підприємству “Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки“ внести відповідні зміни до інвентаризаційної справи згідно з цією ухвалою.

4. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію житлової політики.


Міський голова А.Садовий
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації