Поиск по базе сайта:
Положення про конкурсний комітет з підготовки та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування icon

Положення про конкурсний комітет з підготовки та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування




Скачати 45.65 Kb.
НазваПоложення про конкурсний комітет з підготовки та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування
Дата конвертації09.06.2013
Розмір45.65 Kb.
ТипПоложення



Додаток


Затверджено

ухвалою міської ради

від__________№_____


ПОЛОЖЕННЯ
про конкурсний комітет з підготовки та проведення

конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних

маршрутах загального користування


1. Конкурсний комітет з підготовки та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування (надалі – конкурсний комітет) є колегіальним дорадчим та визначальним органом, утвореним замовником перевезень (надалі – Замовник).

2. Персональний склад конкурсного комітету затверджує Замовник.

3. До складу конкурсного комітету включаються представники Замовника, постійної комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку та по одному представнику від відділу Державтоінспекції з обслуговування адміністративної території м.Львова та автомобільно-технічної інспекції ГУМВСУ у Львівській області, територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті у Львівській області, Державної податкової інспекції у м.Львові, Львівського обласного управління у справах захисту прав споживачів, профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства, Асоціації “Львівський пасажирський транспорт“.

4. У своїй роботі конкурсний комітет керується чинним законодавством, ухвалами міської ради, рішеннями виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови та цим Положенням.

5. Основними завданнями конкурсного комітету є:

5.1. Підготовка та проведення конкурсу для визначення переможців на здійснення перевезень пасажирів на регулярних міських автобусних маршрутах.

5.2. Сприяння формуванню ринку транспортних послуг, розвитку конкуренції та обмеженню монополізму при перевезенні пасажирів.

5.3. Забезпечення відповідно до чинного законодавства державного регулювання діяльності та контролю за виконанням суб’єктами підприємницької діяльності правил перевезення пасажирів, вимог законодавства щодо безпеки дорожнього руху, інших документів, що регламентують діяльність у сфері пасажирських перевезень.

6. Конкурсний комітет на своїх засіданнях розглядає такі питання:

6.1. Визначення перевізника по кожному об’єкту конкурсу.

6.2. Розгляд змін до схем затверджених маршрутів.

6.3. Інші питання, що стосуються порядку проведення конкурсу.

7. Оголошення про конкурс публікується у засобах масової інформації не пізніше ніж за 15 днів до початку конкурсу.

8. Конкурс є відкритим для всіх претендентів. Рішення щодо проведення конкурсу приймає Замовник.

9. Замовник без розгляду на засіданнях конкурсного комітету може вирішувати питання щодо зміни встановленої умовами укладеного договору кількості і типів рухомого складу, зміни схеми руху, а також тимчасового залучення інших перевізників у разі неспроможності перевізника, якому конкурсним комітетом надано право обслуговувати цей маршрут, забезпечити якісні перевезення пасажирів.

10. Засідання конкурсного комітету проводиться, якщо на ньому присутні не менше половини його складу.

11. Визначення переможців конкурсу відбувається відкритим голосуванням простою більшістю голосів. За умови рівності голосів голос голови конкурсного комітету є вирішальним.

12. За результатами кожного проведеного конкурсу Замовнику подаються оформлені протоколом результати щодо укладення договору з переможцем конкурсу або внесення змін до діючого договору з перевізником.

13. У разі відсутності на конкурсі представника претендента конкурсний комітет розглядає пропозиції, викладені у поданих претендентом документах без його участі.

14. Якщо у конкурсі взяв участь тільки один претендент, переможцем конкурсу може бути визнаний цей претендент. Якщо конкурс не відбувся через відсутність бажаючих взяти у ньому участь, Замовник може призначати пасажирського перевізника на термін до 3-х місяців й провести новий конкурс.

15. Переможця конкурсу оголошують на відкритому засіданні конкурсного комітету, запросивши на нього всіх претендентів.

16. Рішення конкурсного комітету оформляються протоколом, який підписується його головою та секретарем.

17. Договір з переможцем конкурсу укладається терміном на три роки.

Договір з переможцем конкурсу у разі відсутності у нього автобусів, що відповідають умовам конкурсу, укладається на один рік.

18. Конкурсний комітет має право:

18.1. Одержувати від суб’єктів підприємницької діяльності всіх форм власності інформацію про наявність та стан транспортних засобів, рівень забезпечення їх технічного обслуговування і ремонту.

18.2. Створювати у разі необхідності експертні комісії для оцінки стану надання послуг пасажирського автотранспорту.

18.3. Залучати фахівців до розробок, експертиз та наукових досліджень з проблемних питань розвитку транспортного забезпечення.

18.4. Запрошувати у разі необхідності на засідання конкурсного комітету представників служб, підприємств, установ та організацій, причетних до розгляду питань.

18.5. Заслуховувати на своїх засіданнях інформацію перевізників про хід виконання рішень конкурсного комітету та умов укладених із Замовником договорів на перевезення пасажирів.

19. Фінансове забезпечення експертиз, наукових досліджень з питань транспортного забезпечення у м.Львові та проведення конкурсу здійснюється за рахунок коштів, сплачених претендентами за участь у конкурсі.

20. Члени конкурсного комітету мають право приймати участь у перевірках роботи перевізників на регулярних маршрутах міського пасажирського транспорту.

21. З метою організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету Замовник на конкурсних засадах залучає робочий орган - виконавця, що має фахівців та досвід роботи не менше 3-х років з питань організації перевезень.

22. Претенденти сплачують кошти за участь у конкурсі на рахунок виконавця.

23. Якщо конкурс не відбувся або переможця не було визначено, претендентам повертається плата за участь у конкурсі.

Претендентам, які не стали переможцями конкурсу, плата за участь у конкурсі не повертається і використовується на покриття витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням конкурсу.

24. Спори, що виникають за результатами конкурсу, розв’язуються у встановленому законодавством порядку.

25. Рішення про внесення змін до складу конкурсного комітету або його ліквідацію приймається Замовником у встановленому законодавством порядку.


Секретар ради В.Квурт


Віза:


Начальник управління

транспорту та зв’язку М.Шкурган



Схожі:




База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації