Поиск по базе сайта:
Про Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді icon

Про Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Скачати 15.79 Kb.
НазваПро Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Дата конвертації07.06.2013
Розмір15.79 Kb.
ТипДокументи


Про Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді


Відповідно до Закону України “Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні“ зі змінами і доповненнями, постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2004р. № 1126 “Про заходи щодо вдосконалення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю“ зі змінами і доповненнями, наказу Міністерства України у справах молоді та спорту від 06.09.2005р. № 1886 “Про затвердження Типових структури і штатів республіканського (Автономної Республіки Крим), обласних, Київського та Севастопольського міських, районних, міських, районних у містах, селищних та сільських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді“, беручи до уваги ухвалу міської ради від 29.12.2005р. № 3039 “Про створення Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді“, з метою підтримки соціального становлення і розвитку дітей, молоді та інших категорій у районах м.Львова міська рада ухвалила:

1. Затвердити структуру Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді згідно з додатком.

2. Затвердити з 01.01.2008р. чисельність Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у загальній кількості 34-х штатних одиниць відповідно до наказу Міністерства України у справах молоді та спорту від 06.09.2005р. № 1886.

3. Районним адміністраціям виділити у приміщеннях районних адміністрацій кімнати для діяльності працівників Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у районах м.Львова.

Відповідальні: голови районних

адміністрацій.

4. Департаменту гуманітарної політики, департаменту фінансової політики передбачати з 2008 року кошти на фінансування Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з врахуванням пункту 2 ухвали.

Відповідальні: директор департаменту

гуманітарної політики, директор

департаменту фінансової політики.

5. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію молодіжної політики, спорту та оздоровлення і заступника міського голови з гуманітарних питань.


Міський голова А.Садовий
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації