Поиск по базе сайта:
Розпорядження голови радехівської районної державної адміністрації львівської області від29 березня 2012 року №236 м. Радехів Про роботу Радехівського районного територіального центру соціального icon

Розпорядження голови радехівської районної державної адміністрації львівської області від29 березня 2012 року №236 м. Радехів Про роботу Радехівського районного територіального центру соціального
Скачати 25.63 Kb.
НазваРозпорядження голови радехівської районної державної адміністрації львівської області від29 березня 2012 року №236 м. Радехів Про роботу Радехівського районного територіального центру соціального
Дата конвертації02.01.2013
Розмір25.63 Kb.
ТипРозпорядженняУКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАДЕХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Від29 березня 2012 року № 236

м. Радехів

Про роботу Радехівського районного

територіального центру соціального

обслуговування ( надання соціальних послуг)


Відповідно до ст. 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою реалізації рішення колегії райдержадміністрації від 22 березня 2012 року № 11 :


1. Районному територіальному центру соціального обслуговування

(Г. Іващишин) :

1.1. Спільно з виконкомами місцевих рад щорічно станом на 1 січня поновлювати банк даних про кількість осіб, котрі потребують надання різних видів соціальних послуг, в тому числі щодо кількості одиноких непрацездатних громадян, які потребують надомного обслуговування.

1.2. Продовжити роботу над впровадженням платних видів соціальних послуг з метою додаткового залучення коштів для покращення умов обслуговування населення.

1.3. Впроваджувати нові форми обслуговування з метою покращення якості надання соціальних послуг непрацездатній категорії населення району (наближення послуг до споживача, створення віддалених робочих місць, відкриття стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання громадян, які опинились у кризових ситуаціях).

1.4. Постійно інформувати населення про надання різних видів соціальних послуг та категорії громадян, які можуть ними скористатись.

1.5. Спільно з відділом освіти райдержадміністрації залучати учнівську молодь до волонтерського руху в соціальній сфері.

1.6. Продовжити практику проведення тематичних культурно-просвітницьких заходів для одиноких та одиноко проживаючих громадян району.


2. Виконкомам місцевих рад :

2.1. Щорічно, станом на 1 січня подавати в територіальний центр соціального обслуговування, за поданою ним формою, дані про осіб, котрі потребують надання різних видів соціальних послуг.

2.2. Сприяти територіальному центру соціального обслуговування у заготівлі сільськогосподарської продукції на осінньо-зимовий період для потреб малозабезпеченого непрацездатного населення району, що перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома.

2.3. Забезпечувати виконання вимог ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо вжиття заходів для поліпшення житлових і матеріально-побутових умов громадян соціально незахищених категорій.

2.4. Сприяти районному територіальному центру соціального обслуговування у проведенні тематичних культурно-просвітницьких заходів на підвідомчій території.


3. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 3 вересня 2009 року № 658 «Про роботу територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян з питань надання послуг».


4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Д.І. Дибайла.


Голова районної державної

адміністрації М.С. БОГІРАСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації