Поиск по базе сайта:
Статус: Чинний міністерство охорони здоров\

Статус: Чинний міністерство охорони здоров'я україни
Скачати 29.44 Kb.
НазваСтатус: Чинний міністерство охорони здоров'я україни
Дата конвертації10.02.2013
Розмір29.44 Kb.
ТипДокументиСтатус: Чинний


МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ

17.08.2011

N 519

м.Київ
Про організацію підготовки та підвищення кваліфікації лікарів, фельдшерів (медичних сестер) станцій швидкої медичної допомоги з медицини невідкладних станів у пілотних регіонах (Вінницькій, Донецькій, Дніпропетровській областях та м. Києві)

На виконання пункту 35 наказу МОЗ України від 28.07.2011 № 444 "Про затвердження переліку нормативно-правових актів, необхідних для реалізації Закону України "Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві" та з метою поліпшення організації підготовки й підвищення кваліфікації медичних працівників з медицини невідкладних станів

НАКАЗУЮ:

1. Начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я Вінницької, Донецької, Дніпропетровської обласних, Київської міської державних адміністрацій:

1.1. Забезпечити організацію підвищення кваліфікації лікарів зі спеціальності "Медицина невідкладних станів" та фельдшерів (медичних сестер) станцій швидкої медичної допомоги не рідше одного разу у п'ять років, а також проходження медичними працівниками циклів тематичного удосконалення, курсів інформації та стажування з питань невідкладної медичної допомоги не рідше одного разу у три роки.

1.2. Привести у відповідність до потреб пілотних регіонів планові показники обсягів підготовки та підвищення кваліфікації лікарів та фельдшерів (медичних сестер) станцій швидкої медичної допомоги у 2011-2015 роках та надати пропозиції в установленому порядку до вищих медичних навчальних закладів I-IV рівнів акредитації, Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (м. Київ) та у копії до Міністерства охорони здоров'я України до 1 вересня 2011 року.

1.3. Активізувати співпрацю з вищими медичними навчальними закладами I-IV рівнів акредитації, закладами післядипломної освіти з питань організаційного та навчально-методичного забезпечення підвищення кваліфікації лікарів зі спеціальності "Медицина невідкладних станів" та фельдшерів (медичних сестер) станцій швидкої медичної допомоги.

1.4. Забезпечити організацію проведення переривчастих цільових курсів підвищення кваліфікації для медичних працівників на робочих місцях із залученням викладачів вищих медичних навчальних закладів I - IV рівнів акредитації та закладів післядипломної освіти з питань надання невідкладної медичної допомоги.

1.5. Використовувати навчально-методичну базу територіальних центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф для проведення підготовки та підвищення кваліфікації лікарів зі спеціальності "Медицина невідкладних станів" та фельдшерів (медичних сестер) станцій швидкої медичної допомоги.

2. Ректорам вищих медичних навчальних закладів IV рівня акредитації та закладів післядипломної освіти МОЗ України у пілотних регіонах:

2.1. Привести кількість циклів спеціалізації, тематичного удосконалення та передатестаційних циклів за спеціальністю "Медицина невідкладних станів" у 2011-2015 роках у відповідність до потреби, визначеної управліннями (головними управліннями) охорони здоров'я Вінницької, Донецької, Дніпропетровської обласних, Київської міської державних адміністрацій, в межах установлених обсягів державного замовлення МОЗ України та ліцензійного обсягу.

2.2. Забезпечити проведення виїзних циклів для підвищення кваліфікації медичних працівників з питань надання невідкладної медичної допомоги в обсягах, визначених управліннями (головними управліннями) охорони здоров'я Вінницької, Донецької, Дніпропетровської обласних, Київської міської державних адміністрацій.

3. Директорам вищих медичних навчальних закладів I-II рівнів акредитації у пілотних регіонах:
3.1. Привести у відповідність до сучасних вимог навчально-методичне забезпечення підвищення кваліфікації фельдшерів (медичних сестер) станцій швидкої медичної допомоги.
3.2. Забезпечити підвищення кваліфікації фельдшерів (медичних сестер) станцій швидкої медичної допомоги в обсягах, визначених управліннями (головними управліннями) охорони здоров'я Вінницької, Донецької, Дніпропетровської обласних, Київської міської державних адміністрацій.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Толстанова О.К.

Міністр

О.В.АніщенкоСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації