Поиск по базе сайта:
Інформація про Львівський обласний клінічний діагностичний центр Львівський обласний клінічний діагностичний центр (локдц) Підпорядкування: Головне управління охорони здоров’я лода адреса: 79010, україна icon

Інформація про Львівський обласний клінічний діагностичний центр Львівський обласний клінічний діагностичний центр (локдц) Підпорядкування: Головне управління охорони здоров’я лода адреса: 79010, україна
НазваІнформація про Львівський обласний клінічний діагностичний центр Львівський обласний клінічний діагностичний центр (локдц) Підпорядкування: Головне управління охорони здоров’я лода адреса: 79010, україна
Дата конвертації23.05.2013
Розмір83.3 Kb.
ТипІнформація

Детальна інформація про Львівський обласний клінічний діагностичний центр


Львівський обласний клінічний діагностичний центр (ЛОКДЦ)


Підпорядкування: Головне управління охорони здоров’я ЛОДА

Адреса: 79010, УКРАЇНА, м. Львів, вул. Пекарська, 69-б

Телефон: 032275-71-32; факс: 032275-39-99; E-mail: lokdc@gal.ukrpack.net

Головний лікар Пукаляк Роман Михайлович^ Львівський обласний клінічний діагностичний центр

- сучасний медичний заклад


ЛОКДЦ – державний медичний заклад, заснований 1988 році, який надає консультативно-діагностичну допомогу всім мешканцям міста Львова та Львівської області, особливо мешканцям сільських районів.

Основне завдання центру – якісне проведення діагностики захворювань, кваліфіковане проведення диференціальної діагностики складної патології на основі комплексного та всебічного обстеження хворих із застосуванням діагностичної техніки, інструментальних та лабораторних методів. Кількість відвідувань в ЛОКДЦ щорічно коливається в межах 150-160 тисяч, в клініко-діагностичній лабораторії кількість проведених аналізів за рік становить понад 90 тисяч, в середньому за рік фіксується понад 500 вперше виявлених хворих із злоякісними новоутвореннями, які скеровуються з заповненими онкоповідомленнями в Державний регіональний онкологічний центр. Щорічно в діагностичному центрі обстежують ся понад 45 тисяч мешканців сільських районів Львівської області.В структурі центру:

 1. Адміністративно-господарський відділ.

 2. Реєстратура (автоматизована).

 3. Відділення ультразвукової діагностики.

 4. Відділення ендоскопії.

 5. Відділення функціональної діагностики.

 6. Відділення променевої діагностики (рентгенологічний відділ, кабінет комп’ютерної томографії, кабінет термографії, кабінет магнітно-резонансної томографії).

 7. Консультативне відділення.

 8. Відділ лабораторної діагностики.

 9. Центр клінічної імунології та алергології.

 10. Інформаційно-обчислювальний відділ.

 11. Відділ інженерно-технічного забезпечення.

 12. Організаційно-методичний відділ.


Львівський обласний клінічний діагностичний центр працює в дві зміни з 8.00 до 20.00 щоденно, крім неділі.

На обстеження в ЛОКДЦ направляються як хворі, так і біоматеріал.

Направлення хворих в діагностичний центр оформляється тільки на спеціальних бланках-направленнях з обов’язковим чітким заповненням всіх граф.

Бланк-направлення підписується лікуючим лікарем і завіряється печаткою установи, яка направляє хворого.

Попередній запис хворого на прийом в ДЦ проводиться лікуючим лікарем медичної установи, яка направляє хворого, по телефону. Автоматизована реєстратура вкаже день і час прийому. Звертатись в автоматизовану реєстратуру за телефонами: 275-49-90, 275-51-56, 275-51-57.
^ Автоматизована реєстратура включає декілька робочих місць. Оснащена сучасною комп’ютерною технікою, входить в загальну інформаційно-довідкову систему ДЦ і вирішує слідуючі завдання:

 • запис та коректування інформації про пацієнта в базу даних;

 • запис пацієнтів на обстеження до лікаря та видача інформації (дата. Час, поверх. Кабінет, прізвище лікаря, порядок підготовки до обстеження).


Хворі, які направлені:

 із стаціонару – приймаються на обстеження з історією

хвороби в супроводі медичного персоналу;

 із амбулаторно-поліклінічної установи – з амбулаторною картою;

 рекрути приймаються на обстеження тільки з амбулаторною картою або

історією хвороби та скеруванням військкомату і з паспортом.


^ Консультативне відділення


Основним завданням консультативного відділення є визначення об’єму обстежень, необхідних для уточнення діагнозу і надання консультативної допомоги пацієнтам, що проходять складні діагностичні обстеження в ДЦ.

Лікарі-консультанти (терапевт, невропатолог, гастроентеролог, ендокринолог, кардіолог, пульмонолог та ін.) проводять диференційно-діагностичний комплекс методів відповідно до розроблених алгоритмів обстеження по кожній нозологічній патології і можливостей функціональних підрозділів центру. Видають клініко-консультативні заключення з рекомендаціями щодо подальшого лікування пацієнтів.


^ Відділення променевої діагностики

Відділення променевої діагностики включає: рентген-комп’ютерну томографію, комплекс традиційної рентгенологічної діагностики, термографії та мамографії, магнітно-резонансну томографію.

У відділенні виконуються основні та спеціальні методики рентгенологічного обстеження, включаючи повздовжню томографію, функціональну рентгенографію хребта, спеціальні укладки для дослідження кісток черепа, основні методики термографічного дослідження.

Відділення променевої діагностики оснащено:

 • рентгено-діагностичним комплексом;

 • комп’ютерним томографом;

 • магнітно-резонансним томографом;

 • комплексом комп’ютерної термодіагностики;

 • рентгенівським апаратом для дослідження молочної залози.

Комп’ютерна томографія – це сучасний метод діагностики, який відноситься до діагностичних методів другого етапу діагностики. Тому хворий повинен пройти певний набір попередніх обстежень. Обов’язковим являється наявність консультацій фахівців, рентгенограм, даних клініко-лабораторних досліджень, даних функціональних досліджень відповідно до попереднього діагнозу.

Направлення на КТ хворих у важкому стані, здійснюються у супроводі лікарського медичного персоналу лікувально-профілактичної установи.
Магнітно-резонансна томографія (МРТ) – це складний високоінформативний неінвазивний діагностичний метод. Рентгенівське або інші види потенційно небезпечного іонізуючого випромінювання в МРТ не використовується. Цей метод дозволяє оцінити структуру органів та її порушення, виявити травматичні зміни, пухлини та інше.

В ЛОКДЦ запроваджено на МРТ ангіографічне обстеження судин черевної порожнини, судин нижніх і верхніх кінцівок, судин головного мозку і магістральних судин.

Термографія є одним з методів діагностичної радіології, базується на безконтактній дистанційній реєстрації невисоких градієнтів температури на поверхні тіла людини, які залежать від фізіологічних процесів організму.

Регіональний медичний центр клінічної

імунології та алергології


Для вдосконалення спеціалізованої діагностичної та лікувально-профілактичної допомоги населенню України на базі ЛОКДЦ створено Регіональний медичний центр клінічної імунології та алергології. В центрі проводиться моніторне спостереження за хворими з імунодефіцитами різного генезу, в тому числі тих, що постраждали на аварії на ЧАЕС.

В центрі Ви можете всебічно обстежитись в лікарів-імунологів, алергологів, інфекціоніста, дерматолога, санолога та співробітників кафедри клінічної імунології та алергології Львівського національного медичного університету.

У відділенні лабораторної діагностики РМЦКІА Ви можете провести обстеження імунної системи, а також органів та систем, які пов’язані з нею.

Функціональна діагностика


Відділення функціональної діагностики – це багатопрофільний підрозділ діагностичного центру, забезпечений сучасною, високо-інформативною медичною апаратурою зарубіжного і вітчизняного виробництва. Відділення має в своєму розпорядженні кабінети для обстеження серцево-судинної системи, органів дихання, нервової системи, магістральних і периферійних судин.

В умовах ДЦ можливим є ультразвукове дослідження серця, в т.ч. серця плода. Використання кольорової допплерографії дозволяє діагностувати вроджені і набуті вади серця та їх ускладнення, визначити показання до оперативних втручань, досліджувати стан внутрішньо-серцевої гемодинаміки.

Впровадження ультразвукової допплерографії периферійних судин, гілок черевної аорти, дає можливість визначити місце і число стенозуючих оклюзуючих уражень, ступінь функціональної недостатності кровообігу в досліджуваній ділянці, а також здійснювати об’єктивну оцінку протікання патологічного процесу і ефективності лікування.

Ультразвукова діагностика

У Львівському обласному клінічному діагностичному центрі відділення ультразвукової діагностики оснащено сучасним високопродуктивним обладнанням зарубіжного виробництва. Відділення розташоване на 2-му поверсі головного корпусу, прийом ведеться в двозмінному режимі роботи в 9-ти кабінетах центру.

Ультразвукова техніка дозволяє отримати безболісно і нешкідливо для пацієнта відомості про стан внутрішніх органів (жовчного міхура, печінки, нирок, підшлункової залози, щитовидної залози, молочної залози, лімфатичних вузлів, наднирників та ін.) в реальному часі та здійснювати аналіз за допомогою комп’ютера. Широко використовується ультразвукова діагностика стану внутрішніх жіночих статевих органів. Ця методика активно використовується в акушерстві, пренатальній діагностиці, ендокринології.

В ДЦ використовуються інвазивні методи діагностики та лікування під ультразвуковим контролем щитовидної залози, молочної залози, нирок та ін.Ендоскопія

В ендоскопічному відділенні використовується медичне обладнання та устаткування зарубіжних фірм-виробників («Olimpus», «Pentax”).

У відділенні працюють лікарі-ендоскопісти першої та вищої категорії. Прийом ведеться в 8-ми ендоскопічних кабінетах.

У відділенні проводиться діагностичні та лікувальні процедури: езофагогастродуоденоскопія,колоноскопія, бронхоскопія, рН-метрія, взяття матеріалу на цитоморфологічне дослідження.

Крім діагностичних обстежень, в кабінетах ендоскопії впроваджені різні методи місцевого лікування.


Лабораторія

Відділ лабораторної діагностики (ЛД) ЛОКДЦ виконує такі види досліджень:

 • загальноклінічні;

 • гематологічні;

 • клінічної біохімії;

 • імуноферментний аналіз (ІФА).

Відділ ЛД ЛОКДЦ не дублює функцій клініко-діагностичних лабораторій лікувально-профілактичних установ області, а здійснює диференціальну діагностику складної патології. В структурі наших досліджень високу питому вагу займають діагностичні тести, які відсутні в інших лабораторіях медустанов області.

Комплексна дошпитальна діагностика пацієнтів проводиться в умовах інтеграції лабораторії з іншими відділами діагностичного центру: ендоскопічним, ультразвукової діагностики, променевої діагностики тощо.


Результати лабораторних досліджень реалізуються у вигляді діагностичних та клініко-консультативних заключень у взаємозв’язку з фахівцями консультативного відділу та Регіонального медичного цетру клінічної імунології та алергології ЛОКДЦ.


Інженерно-технічна служба

Інженерна служба ДЦ є окремим підрозділом в структурі центру, в її складі працюють висококваліфіковані інженери, які здійснюють щоденний контроль за правильною експлуатацією дороговартісного високоінформативного медичного обладнання, регулярним проведенням регламентних робіт, метрологічним забезпеченням, а також проводить організацію навчального процесу серед лікарів та середнього медперсоналу.


Головний лікар Роман ПУКАЛЯК
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації