Поиск по базе сайта:
Розпорядження голови львівської обласної державної адміністрації від \"2\" квітня 2010 року №310/0/5-10 м. Львів Про забезпечення функціонування обласного центру моніторингу та оцінки icon

Розпорядження голови львівської обласної державної адміністрації від "2" квітня 2010 року №310/0/5-10 м. Львів Про забезпечення функціонування обласного центру моніторингу та оцінки
Скачати 27.81 Kb.
НазваРозпорядження голови львівської обласної державної адміністрації від "2" квітня 2010 року №310/0/5-10 м. Львів Про забезпечення функціонування обласного центру моніторингу та оцінки
Дата конвертації26.12.2012
Розмір27.81 Kb.
ТипРозпорядженняУкраїна

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “2” квітня 2010 року № 310/0/5-10

м. Львів


Про забезпечення функціонування

обласного центру моніторингу та оцінки

ефективності виконання програмних заходів

з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

на базі Львівського обласного центру

з профілактики та боротьби зі СНІДом


Відповідно до Закону України “Про затвердження Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки”, враховуючи наказ МОЗ України від 3 квітня 2009 року №214 “Про затвердження Типового положення про центр моніторингу та оцінки виконання програмних заходів з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу”:


  1. Головному управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації (В.Кімакович) з 1 березня 2010 року забезпечити функціонування, у межах загальної чисельності та видатків на утримання обласних медичних установ, обласного центру моніторингу та оцінки виконання програмних заходів з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу (надалі – центр МіО) як структурного підрозділу Львівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом з відповідною кадровою та матеріально-технічною базою.

  2. Головному управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації, головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації (П.Хобзей), управлінню у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації (А.Рожнятовський), Львівському обласному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Я.Бордіян), управлінню у справах поліграфії та телерадіопростору облдержадміністрації (О.Бойкович), Львівській державній телерадіокомпанії (Я.Климович), головному управлінню праці та соціального захисту населення (В.Мартиняк), управлінню Державного департаменту України з питань виконання покарань у Львівській області (В.Ільницький), районним державним адміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення (головам координаційних рад з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам міст і районів області) забезпечити подання до центру МіО щоквартально до 10-го числа місяця, що настає за звітним періодом, інформації згідно з розробленими показниками, звітними формами, інструкціями, методиками збору даних моніторингу й оцінки заходів, спрямованих на протидію ВІЛ-інфекції/СНІДу.

  3. Обласному центру моніторингу і оцінки виконання програмних заходів з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу Львівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом (М. Служинська):

3.1.Запровадити розроблені на національному рівні показники (при потребі – розробити обласні), звітні форми, інструкції, методики збору даних моніторингу й оцінки заходів, спрямованих на протидію поширенню ВІЛ-інфекцію/СНІД, і затвердити на засіданні обласної координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам.

3.2. Координувати діяльність зі збору, обробки та аналізу даних моніторингу й оцінки відповідно до затверджених обласних показників виконання обласної цільової програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та методологію їх збору, включаючи епідеміологічний нагляд, поведінковий моніторинг, спеціальні дослідження, моніторинг і оцінку програм.

4. Головам координаційних рад з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам при районних державних адміністраціях і виконкомах міських рад міст обласного значення посилити контроль за розширенням доступу до тестування на виявлення ВІЛ-інфекціії уразливих груп населення.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Я. Кашубу.


/підпис/ Микола КМІТЬСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації