Поиск по базе сайта:
Наказ №108 Адм м. Київ Про проведення Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я icon

Наказ №108 Адм м. Київ Про проведення Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я
Скачати 57.06 Kb.
НазваНаказ №108 Адм м. Київ Про проведення Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я
Дата конвертації10.11.2012
Розмір57.06 Kb.
ТипНаказ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

Н А К А З

_08.05.2012_____ №_108 – Адм.____

м. Київ


Про проведення Всеукраїнського

тижня планування сім’ї та збереження

репродуктивного здоров’я

Відповідно до пп.13.5 та 13.6 заходів постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2006р. № 1849 "Про затвердження Державної програми "Репродуктивне здоров’я нації" на період до 2015 року" та наказу МОЗ України та Академії медичних наук України від 04.04.2007 №372/34 "Про затвердження плану реалізації заходів щодо забезпечення виконання Державної програми “Репродуктивне здоров’я нації на період до 2015 року”, а також з метою активізації пропаганди здорового способу життя для збереження репродуктивного здоров’я населення


НАКАЗУЮ:


1. Провести з 14.05.2012 по 20.05.2012 Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я.

2. Затвердити План заходів щодо проведення Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров`я (далі – План заходів), що додається.

3. Організацію робіт, пов’язаних із виконанням Плану заходів покласти на Координаційну раду з питань реалізації "Державної програми "Репродуктивне здоров'я нації" на період до 2015 року".

4. Директору ДУ „Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України”, ректорам вищих навчальних медичних закладів ІІІ - ІV рівнів акредитації, Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

4.1. Розробити регіональні заходи щодо проведення Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров`я.

4.2. Забезпечити виконання заходів в рамках Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров`я.

4.3. Надати до МОЗ інформацію щодо проведення Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров`я до 01.06.2012.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Моісеєнко Р.О.


Віце-прем’єр-міністр України –

Міністр Р.В.БогатирьоваПерший заступник Міністра


Р.О.Моісеєнко

Заступник Міністра – керівник апарату
Р.М.Богачев


Директор Департаменту охорони материнства, дитинства та

санаторного забезпечення


С.І.Осташко
^

В.о. директора Департаменту кадрової політики, освіти, науки та запобігання корупціїІ.І.Фещенко


Директор Департаменту правового забезпечення та міжнародних відносин


В.В.Коблош

Начальник Адміністративного

управління

Л.Л.Вакуленко


Начальник Відділу із забезпечення

діяльності Міністра


В.В.КабаковРеєстр розсилки:

Управл. МОЗ -5

до справи - 2

УОЗ - 27

^ ВМУОЗ - 18


Коломейчук

253-92-81
ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства охорони здоров`я України 08.05.2012__ № 108-Адм.__^

План заходів щодо проведення


Всеукраїнського тижня планування сім'ї та збереження

репродуктивного здоров`я
^ Назва заходу

Дата проведення

Відповідальні за виконанняОрганізувати виступи спеціалістів у засобах масової інформації з питань відповідального батьківства та підтримки сім'ї, профілактики захворювань репродуктивної системи, здорового способу життя, планування сім'ї, безпечного материнства.

14.05.2012 по 20.05.2012

Департамент охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ України, ДУ „Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України”, вищі навчальні медичні заклади ІІІ-ІV рівнів акредитації, МОЗ АР Крим, УОЗ обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій;Провести круглі столи на теми:

"Благополуччя сім'ї - міцна держава", "Репродуктивне здоров'я", "Планування родини", Безпечне материнство", "Відповідальне батьківство".

14.05.2012 по 20.05.2012

ДУ „Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України”, вищі навчальні медичні заклади ІІІ-ІV рівнів акредитації, МОЗ АР Крим, УОЗ обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій;Організувати і провести семінари та акції з питань репродуктивного здоров'я, безпечного материнства та підтримки сім'ї.

14.05.2012 по 20.05.2012

ДУ „Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України”, вищі навчальні медичні заклади ІІІ-ІV рівнів акредитації МОЗ АР Крим, УОЗ обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій;Забезпечити жіночі консультації, пологові відділення та інші лікувально-профілактичні заклади охорони материнства та дитинства інформаційно-методичним матеріалом з питань репродуктивного здоров`я та планування сім`ї.

14.05.2012 по 20.05.2012

ДУ „Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України”, МОЗ АР Крим, УОЗ обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, Державний центр соціальних служб для молоді (за згодою);Залучити громадські організації, волонтерів до проведення Всеукраїнського тижня збереження репродуктивного здоров'я та планування сім'ї.

14.05.2012 по 20.05.2012

ДУ „Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України”, вищі навчальні медичні заклади ІІІ-ІV рівнів акредитації МОЗ АР Крим, УОЗ обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій.
Директор Департаменту охорони

материнства, дитинства

та санаторного забезпеченняС.І.Осташко
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації