Поиск по базе сайта:
Положення про порядок забезпечення екстреною консультативною медичною допомогою населення Львівської області у 2012 році, далі Положення (додаток 1) icon

Положення про порядок забезпечення екстреною консультативною медичною допомогою населення Львівської області у 2012 році, далі Положення (додаток 1)
Скачати 129.03 Kb.
НазваПоложення про порядок забезпечення екстреною консультативною медичною допомогою населення Львівської області у 2012 році, далі Положення (додаток 1)
Дата конвертації10.11.2012
Розмір129.03 Kb.
ТипПоложення


МОЗ України


Львівська обласна державна адміністрація

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ¢Я
Н А К А З27. 12. 2011 р. м. Львів № 1090


Про забезпечення екстреною

консультативною медичною

допомогою населення

Львівської області у 2012 році


З метою забезпечення цілодобової виїзної консультативної й екстреної медичної допомоги мешканцям Львівської області (хворим, потерпілим) у закладах охорони здоров'я та надання необхідної екстреної медичної допомоги населенню, яке потрапляє у зони надзвичайних ситуацій техногенного і природного походження, у відповідності до Закону України «Основи законодавства про охорону здоров'я» (ст.78. Професійні обов'язки медичних та фармацевтичних працівників), наказу МОЗ України № 174 від 05.06.97р. «Про затвердження Положення про клінічний лікувально-профілактичний заклад охорони здоров'я», спільного наказу Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства охорони здоров'я України за № 308/519 від 05.10.2005 року «Умови оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення», листа МОЗ України № 10.03.67/2510 від 25 серпня 2010 р. -


наказую:

 1. Затвердити Положення про порядок забезпечення екстреною консультативною медичною допомогою населення Львівської області у 2012 році, далі Положення (додаток 1).

 2. Затвердити графіки чергувань лікарів-консультантів із числа фахівців закладів охорони здоров'я, підпорядкованих ГУОЗ Львівської ОДА та УО3 Львівської міської ради (додаток 2).

 3. Начальнику УОЗ Львівської міської ради, головним лікарям обласних закладів охорони здоров'я, головним позаштатним спеціалістам ГУОЗ Львівської ОДА:

3.1 Забезпечити персональний контроль за забезпеченням наданням мешканцям Львівської області консультативної та екстреної медичної допомоги.

 1. Забезпечити безперебійні цілодобові чергування лікарів-консультантів відповідно до затверджених графіків.

 2. Забезпечити своєчасну та відповідну заміну лікарів-консультантів на випадок їх відсутності (відрядження, хвороба, навчання, переїзд, звільнення, інвалідність і т.д.).

3.4 Зобов'язати лікарів-консультантів. які включені у графік чергувань:

3.4.1 Заключити угоди з адміністрацією комунального закладу «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (далі ЛОЦ ЕМД МК).

3.4.2. Подати у бухгалтерію ЛОЦ ЕМД МК (до 31.01.2012 року) для своєчасного та точного нарахування оплати праці за здійснені виклики наступні документи:

 • довідку з місця роботи про посадовий оклад за основним місцем праці:

 • копію ідентифікаційного коду;

 • копію паспорта.

3.4.3 Після повернення з виклику не пізніше 3-денного терміну подавати у ЛОЦ
ЕМД МК первинну звітно-облікову документацію (форма №119/0). яка затверджена наказом МОЗ України №197 від 05.08.1999 р.

3.4.4 Заповнювати медичну документацію відповідно до вимог Положення
щодо організації надання екстреної консультативної медичної допомоги.

 1. Забезпечити проведення спеціалістами міжлікарняних консультацій у робочий час ( до 17.00 год.) на території м. Львова за попереднім погодженням між заступниками головних лікарів медустанов з медичної (лікувальної) роботи, або завідувачами відділень цих закладів.

 2. Забезпечити у робочий час (до 17.00 год.) консультантів транспортом лікувальної установи, яка викликає консультанта в межах м.Львова.

4. Начальнику УОЗ м. Львова, головному лікарю СШМД м. Львова
Н.Поважук:


4.1 Забезпечити безвідмовне перевезення лікарів-консультантів. яких викликають медустанови, що працюють на території м. Львова автотранспортом СШМД м. Львова.

^ 5. Начальнику УОЗ м. Львова, головним лікарям закладів охорони
здоров'я:


5.1 Забезпечити безвідмовну госпіталізацію пацієнтів транспортованих консультантами Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

^ 6. Головним лікарям закладів охорони здоров'я районів та міст області:

 1. Взяти під особистий контроль виконання вимог Положення щодо організації надання екстреної консультативної медичної допомоги.

 2. Забезпечити присутність лікуючого лікаря, завідувача відділенням та заступника головного лікаря з медичної (лікувальної) роботи закладу охорони здоров'я під час огляду пацієнта лікарем-консультантом та надавати всю необхідну інформацію, що стосується пацієнта.

  1. Забезпечити встановлення обладнання телемедичних центрів у відділеннях анестезіології з ліжками інтенсивної терапії для організації і проведення телемедичних консультацій.

6.4 Невідкладно інформувати заступників начальника ГУОЗ Львівської ОДА про усі випадки невиконання даного наказу, дефектури у наданні екстреної консультативної медичної допомоги.

^ 7. Директору КЗ ЛОР ЛОЦ ЕМД МК Ю. Пацюрко:

7.1 Заявки-виклики на проведення екстреної консультативної медичної
допомоги приймати згідно затверджених та погоджених з головними штатними та
позаштатними спеціалістами ГУОЗ Львівської ОДА графіків чергувань лікарів-
консультантів.

7.2 Забезпечити цілодобове перевезення лікарів-консультантів у райони області
та повернення їх додому транспортом ЛОЦ ЕМД МК.

7.3 Заключити угоду з лікарями-консультантами для здійснення виїзної
консультативної та екстреної медичної допомоги населенню.

 1. Здійснювати оплату праці лікарям-консультантам за виконання викликів. ' проведення консультації засобами телемедичної технології на базі ЛОЦ ЕМД МК відповідно до своєчасно поданої ними і належно оформленої первинної звітно-облікової документації (форма №119-о). яка затверджена наказом МОЗ України від 05.08.99р. № 197 згідно спільного наказу Мінпраці та соцполітики України та МОЗ України за № 308/519 від 05.10.05р. зі змінами та доповненнями, листів-роз'яснень МОЗ України від 21.04.05р. № 10.03.67/692 «Про порядок оплати праці лікарів консультантів» та 26.12.08р. № 10.03.67/2181 «Щодо оплати праці лікарів-консультантів». листа МОЗ №10.10.67/2510 від 25.08.10р. «Про надання роз'яснення».

 2. Забезпечити головних позаштатних спеціалістів та лікарів-консультантів бланками первинної звітно-облікової документації (форма №119-о).

 1. Забезпечити страхування лікарів-консультантів. які залучаються до надання екстреної консультативної медичної допомоги на час перебування у дорозі до місця призначення та у зворотному напрямку у транспорті КЗ ЛОР ЛОЦ ЕМД МК.

 2. Проводити аналіз забезпечення екстреною консультативною медичною допомогою населення Львівської області та роботи лікарів-консультантів.

 3. Щоквартально інформувати керівництво ГУОЗ Львівської ОДА та головних лікарів закладів охорони про роботу лікарів-консультантів та виявлені випадки дефектури в роботі з метою їх заміни при умові невиконання покладених на них обов'язків.

 4. При необхідності (у залежності від складності патології пацієнта) формувати бригаду для виїзду в медичну установу, що викликає консультантів.

^ 8. Директору ЛОЦ ЕМД МК Ю. Пацюрко, головним лікарям закладів
охорони здоров'я районів та міст області:


 1. Забезпечити телемедичні центри засобами телемедичних технологій для організації надання екстреної та планової консультативної допомоги.

 2. Забезпечити особистий контроль за підготовкою пацієнта до приїзду консультанта (бригади) Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

 3. Забезпечити надання консультанту необхідної медичної документації (виписку з історії хвороби, інші супроводжуючі документи).

8.4 Забезпечити організацію телефонної конференції між лікарями
консультантами засобами телефонного зв'язку диспетчерської.

9. Начальнику УОЗ Львівської міської ради, головним лікарям закладів
охорони здоров'я області, головним штатним та позаштатним спеціалістам
ГУОЗ Львівської ОДА:


9.1 забезпечити постійний особистий контроль за виконання даного наказу.

9.2 довести даний наказ до відома лікарів, що внесені до складу лікарів-консультантів служби консультативної та екстреної медичної допомоги під розписку.

 1. Спільний наказ ГУОЗ ЛОДА та Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького № ШЗ/3523-з від 30.12.2011 р. вважати таким, що втратив чинність.
 1. Головному лікарю обласного центру здоров'я Ю.Островерха:
 1. Розмістити даний наказ на інтернет-порталі ГУОЗ Львівської ОДА.

 2. Забезпечити тиражування наказу з додатками у кількості 200 примірників.

^ 12. Контроль за виконання даного наказу покласти на заступника
начальника головного управління охорони здоров'я ЛОДА Середу О.М.Начальник головного управління

^ Сергій ФЕДОРЕНКО

Візи:

Заступник начальника ГУОЗ ЛОДА О.Середа

Директор КЗ ЛОР ЛОЦ ЕМД МК Ю.Пацюрко


Додаток 1

до наказу ГУОЗ ЛОДА

від «27» грудня 2011 р. № 1090


ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКСТРЕНОЮ КОНСУЛЬТАТИВНОЮ МЕДИЧНОЮ ДОПОМОГОЮ НАСЕЛЕННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2012 році

 1. Екстрена консультативна медична допомога надається мешканцям Львівської області, що знаходяться на стаціонарному лікуванні у закладах охорони здоров'я міст і районів області, а також потерпілим під час надзвичайних ситуацій, техногенних, природних чи екологічних катастроф.

 2. Для надання екстреної консультативної медичної допомоги залучаються лікарі-консультанти першої та вищої кваліфікаційної категорії за поданням головних позаштатних спеціалістів ГУОЗ Львівської ОДА.

 3. Графіки чергувань лікарів-консультантів для забезпечення цілодобового надання кваліфікованої спеціалізованої екстреної консультативної медичної допомоги населенню області складаються головними штатними та позаштатними спеціалістам ГУОЗ Львівської ОДА (за формою, поданою у Додатку 2.)

^ 4. При підготовці графіків враховуються наступні вимоги:

 • лікарі-консультанти включаються до графіку для чергування не більше 10 днів у місяць;

 • до чергування залучаються лікарі-консультанти. які атестовані на вищу або першу кваліфікаційну категорії відповідної спеціальності з числа лікарів закладів охорони здоров'я підпорядкування ГУОЗ Львівської ОДА і УОЗ Львівської міської ради :

 • у разі відсутності у штаті закладу охорони здоров'я, який забезпечує екстрену консультативну та медичну допомогу, лікарів, які б відповідали зазначеним вимогам, дозволити включати найбільш кваліфікованих медичних працівників з другою кваліфікаційною категорією зі стажем роботи з відповідної спеціальності не менше 7 років.

5. Перед поданням графіків для затвердження. їх погоджують з керівниками
закладів охорони здоров'я, у яких працюють консультанти та у начальника
профільного відділу (відділу організації медичної допомоги дорослому населенню


-або відділу материнства і дитинства) ГУОЗ Львівської ОДА.

 1. Адміністрація закладу охорони здоров'я ознайомлює завідувачів відділень і лікарів-консультантів про включення у графік кожного спеціаліста-консультанта під розписку.

 2. Графіки чергувань консультантів не можуть співпадати з чергуванням в установах (відділеннях) за основним місцем праці.

 3. Виклик консультанта до пацієнта, що знаходиться у стаціонарі, здійснюється заступником головного лікаря з лікувальної (медичної) роботи після винесення рішення про необхідність проведення такої консультації, про що повинен бути запис в історії хвороби пацієнта.

 4. У випадку необхідності надання екстреної консультативної медичної допомоги заявки-виклики передаються у диспетчерську ЛОЦ ГМД МК (м.Львів. вул.І.Миколайчука. 9) у будь-який час доби телефонним зв'язком:

телефон-факс диспетчерської - 032 224 90 10

телефон диспетчерської - 032 224 90 20

10. Медична документація заповняється лікарями-консультантами відповідно до наступних вимог:

- запис в історії хвороби пацієнта після проведеної консультації у якому відображається стан пацієнта, клінічний діагноз, рекомендації щодо тактики подальшого лікування пацієнта, а також з якою метою і в яку медичну установу транспортується;

- при наявності клінічних показів, що унеможливлюють евакуацію пацієнта у спеціалізований заклад охорони здоров'я лікар-консультант обґрунтовує відмову від евакуації в медичній карті стаціонарного хворого пацієнта та у карті виклику, надає рекомендації щодо лікування та обстеження;

- заповнюється по дві карти транспортування пацієнта (одна здається директору КЗ ЛОР ЛОЦ ЕМД МК. інша надається медичній установі в яку транспортований пацієнт).

11. Лікар-консультант повідомляє диспетчера КЗ ЛОР ЛОЦ ЕМД МК про необхідність госпіталізації пацієнта у визначену лікувальну установу.

 1. Лікар-консультант письмово інформує керівництво ГУОЗ ЛОДА та директора КЗ ЛОР ЛОЦ ЕМД МК про кожен випадок відмови від госпіталізації пацієнтів транспортованих бригадою КЗ ЛОР ЛОЦ ЕМД МК.

 2. Диспетчер КЗ ЛОР ЛОЦ ЕМД МК після телефонного повідомлення лікаря-консультанта про потребу пацієнта в переводі в інший заклад, надає автомобіль для перевезення після отримання підтвердження про погодження в переводі від завідувача структурного підрозділу закладу, який викликав лікаря-консультанта.

 3. Заповнена первинно-облікова документація (форма №119-о), яка затверджена наказом МОЗ України від 05.08.1999 р. №197. подається лікарями-консультантами впродовж 3-х днів після закінчення виклику в КЗ ЛОР ЛОЦ ЕМД МК.

15. Перевезення лікарів-консультантів у межах м. Львова здійснюється:

 • у робочий час транспортом лікувальної установи, яка викликала лікаря-консультанта:

 • у позаробочий час, вихідні та святкові дні перевезення консультантів у лікувальні установи та додому здійснюється транспортом комунального підприємства «Львівська станція швидкої медичної допомоги».

16. Санітарний транспорт КЗ ЛОР ЛОЦ ЕМД МК використовується для доставки лікарів-консультантів у міста та райони області за медичними показами та при необхідності евакуації пацієнта в лікувальні заклади м. Львова.


Додаток 2

до наказу ГУ03 ЛОДА

від «27» грудня 2011 р.№1090


^ ГРАФІК

чергувань лікарів-консультантів

по екстреній консультативній медичній допомозі населенню Львівської області на 2012 рік.
з/п

Прізвище, ім'я, по-батькові спеціаліста (повністю)

Посада, кваліфікація, вчений ступінь, посада

Основне місце праці.

номери службових телефонів

Адреса проживання.

номер домашнього телефону

Номер мобільного телефону

Можлива заміна на період відсутності.

ПриміткиГоловний позаштатний спеціаліст______________(Прізвище, ініціали)


ПОГОДЖЕНО:

Головний лікар ________________(Прізвище, ініціали)Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації