Поиск по базе сайта:
Положення > Ця Інструкція встановлює порядок заповнення Картки про стан здоров’я претендентів на посади, пов’язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, форма №123-1/о (далі Картка). icon

Положення > Ця Інструкція встановлює порядок заповнення Картки про стан здоров’я претендентів на посади, пов’язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, форма №123-1/о (далі Картка).
Скачати 33.17 Kb.
НазваПоложення > Ця Інструкція встановлює порядок заповнення Картки про стан здоров’я претендентів на посади, пов’язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, форма №123-1/о (далі Картка).
Дата конвертації10.11.2012
Розмір33.17 Kb.
ТипПоложення
1. /MEDOGLYADY/Nakaz.doc
2. /MEDOGLYADY/_нструкц_я картка.doc
3. /MEDOGLYADY/ЗАТВЕРДЖЕНО _нструкц_я журнал.doc
4. /MEDOGLYADY/ЗАТВЕРДЖЕНО _нструкц_я мед.дов_дка.doc
5. /MEDOGLYADY/ЗАТВЕРДЖЕНО журнал.doc
6. /MEDOGLYADY/ЗАТВЕРДЖЕНО мед. дов_дка.doc
7. /MEDOGLYADY/НАКАЗ ГУОЗ.doc
8. /MEDOGLYADY/ПЕРЕЛ_К.doc
9. /MEDOGLYADY/Порядок медичного огляду..doc
10. /MEDOGLYADY/Порядок спецперев_рки.doc
11. /MEDOGLYADY/Форма 123.doc
Наказ №411 Про проведення медичних оглядів та спеціальної перевірки осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування Відповідно до статті 11 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»,
Положення > Ця Інструкція встановлює порядок заповнення Картки про стан здоров’я претендентів на посади, пов’язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, форма №123-1/о (далі Картка).
Наказ Міністерства охорони здоров'я України 02. 03. 2012 №147
Положення > Форма первинної облікової документації №133/о «Медична довідка про стан здоров’я претендентів на посади, пов’язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування» (далі форма №133/о),
Медична документація форма первинної облікової документації № ізз-1/о
Наказ Міністерства охорони здоров’я України
Наказ №411 Про проведення медичних оглядів та спеціальної перевірки осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування Відповідно до статті 11 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»,
Додаток №2 до наказу гуоз від 06. 2012 р №411 перелік лпз області, які проводять медичні огляди працівників осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних з виконанням функцій держави або місцевого
Додаток №1 до наказу гуоз лода від 06. 2012р№411 порядок проведення медичних оглядів осіб, які претендують на посади,пов'язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування
Додаток №3 до наказу гуоз лода від 06. 2012р. №411 Порядок проведення спеціальної перевірки відомостей про стан здоров'я осіб, які
Наказ Міністерства охорони здоров’я України

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров’я України
02.03.2012  № 147
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
29 березня 2012 р.
за № 477/20790

ІНСТРУКЦІЯ
щодо порядку заповнення облікової форми № 123-1/о «Картка про стан здоров’я претендентів на посади, пов’язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування»

I. Загальні положення

1.1. Ця Інструкція встановлює порядок заповнення Картки про стан здоров’я претендентів на посади, пов’язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, форма № 123-1/о (далі - Картка).

1.2. Картка повинна бути оформлена в порядку, встановленому цією Інструкцією.

1.3. Заповнення Картки здійснюється державною мовою.

1.4. Картка заповнюється в електронному вигляді на інформаційному ресурсі Міністерства охорони здоров’я України (www.ema-moz.gov.ua).

1.5. Номер Картки присвоюється в інформаційному ресурсі Міністерства охорони здоров’я України (www.ema-moz.gov.ua) автоматично.

1.6. Картка, оформлена в інший спосіб, ніж встановлено цією Інструкцією, та інформація про яку відсутня в інформаційному ресурсі Міністерства охорони здоров’я України (www.ema-moz.gov.ua), вважається недійсною.

1.7. Картка роздруковується і зберігається в паперовому варіанті в закладі охорони здоров’я протягом 3 років.

1.8. Згода на обробку, збирання, зберігання та використання інформації надається претендентом на посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, який підлягає попередньому медичному огляду, шляхом внесення власноручного підпису до Картки.

1.9. Без письмової згоди медичний огляд претендента на посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, не проводиться, відповідна медична форма не надається.

1.10. В електронному варіанті Картки згода позначається - «згода надана».

II. Порядок заповнення

2.1. Заповнення Картки здійснюється відповідно до визначених граф. Усі графи повинні бути заповнені.

2.2. У верхньому лівому кутку зазначається найменування міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади, підприємства, установи, організації, у сфері управління якого (якої) перебуває заклад охорони здоров’я, повне найменування та місцезнаходження закладу охорони здоров’я, де заповнюється Картка, та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ.

2.3. Відомості про особу заносяться до граф 1 - 5 Картки. Прізвище, ім'я, по батькові, число, місяць, рік і місце народження вносяться на підставі даних паспорта. Поряд зліва розміщується фотокартка особи розміром 3х4 см.

2.4. У разі отримання від особи підтвердження правдивості інформації, в тому числі про стан здоров’я, та згоди на обробку персональних даних в електронному варіанті Картки у графі 6 з контекстного меню необхідно вибрати позицію «Згода надана та правдивість інформації підтверджена»; в паперовому варіанті проставляється власноручний підпис особи.

2.5. У графу 7 вноситься повне найменування установи (організації), посаду в якій претендує зайняти особа.

2.6. Найменування посади вказується у графі 8.

2.7. У графи 9-11 вносяться реквізити довідки до акта огляду МСЕК (за наявності), сертифіката про проходження профілактичного наркологічного огляду, медичної довідки про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, а також найменування закладу охорони здоров’я, який видав відповідну форму.

2.8. До графи 12 голова медичної комісії вносить дані огляду спеціалістами медичної комісії. Поряд вказуються дата обстеження, прізвище та ініціали лікаря, який проводив обстеження.

2.9. Дані лабораторних та рентгенівських досліджень заносяться у графи 13, 14.

2.10. У графу 15 вносяться результати функціональних та інших досліджень.

2.11. Після заповнення Картки голова медичної комісії заповнює висновок.

2.12. Рекомендації медичної комісії щодо стану здоров’я особи вносяться в кінці Картки головою комісії.

2.13. Картка скріплюється печаткою закладу охорони здоров’я.

2.14. Підписання електронного варіанта Картки здійснюється з використанням електронного цифрового підпису відповідно до вимог Законів України «Про електронний цифровий підпис» та «Про електронні документи та електронний документообіг».

Примітка : До введення електронного Реєстру МОЗ України форма 123-0 ведеться в паперовому вигляді, друк двосторонній

П.п 1.4; 1.5.; 1.6; 1.10; 2.14 -тимчасово не чинні

п.2.4 –чинне виділене жирним шрифтом.
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації