Поиск по базе сайта:
Наказ №592 Про підвищення оперативної готовності медичної служби цивільного захисту під час святкування Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України icon

Наказ №592 Про підвищення оперативної готовності медичної служби цивільного захисту під час святкування Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України
Скачати 25.47 Kb.
НазваНаказ №592 Про підвищення оперативної готовності медичної служби цивільного захисту під час святкування Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України
Дата конвертації10.11.2012
Розмір25.47 Kb.
ТипНаказ


МОЗ України


Львівська обласна державна адміністрація

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ¢Я
Н А К А З

“ 21” серпня 2012р.

м. Львів

№ 592


Про підвищення оперативної готовності

медичної служби цивільного захисту

під час святкування Дня Державного

Прапора України та Дня незалежності України


З метою підвищення готовності органів управління та сил медичної служби цивільного захисту Львівської територіальної підсистеми Єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру до реагування на можливі надзвичайні ситуації під час святкування Дня Державного Прапора України і Дня незалежності України та на виконання Наказу начальника цивільного захисту та цивільної оборони Львівської області від 17 серпня 2011 року за №15 «Про підвищення оперативної готовності під час святкування Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України», -


н а к а з у ю:


1. Начальникам медичної служби цивільного захисту (МС ЦЗ) міст та районів області, директору Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»:

1.1. Перевести органи управлінь та сили медичної служби цивільного захисту до функціонування в режимі «підвищеної готовності» з 9.00 год 24 серпня 2012 року до 9.00 год. 27 серпня 2011 року.

1.2. Уточнити плани дій підпорядкованих органів управління та сил МС ЦЗ на випадок виникнення можливих надзвичайних ситуацій та забезпечити своєчасне реагування підпорядкованих формувань у разі їх виникнення.

1.3. Організувати на вказаний період цілодобове чергування відповідальних осіб із числа керівного складу медичної служби цивільного захисту.

1.4. Забезпечити медичне обслуговування під час проведення масових заходів на період святкування та у місцях масового скупчення людей.

1.5. Організувати та провести роботу щодо уточнення наявності і готовності до експлуатації автономних джерел енергопостачання у підпорядкованих лікувально-профілактичних закладах.

1.6.У разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій негайно повідомляти Головне управління охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації (тел. 276-45-92) та Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (тел./факс 224-90-10, e-mail: lvivemdmk@ukr.net) та залучати необхідні сили і засоби МС ЦЗ до ліквідації їх наслідків.

1.7. Забезпечити взаємодію органів МС ЦЗ із органами управління та силами центральних органів виконавчої влади, які розташовані на адміністративних територіях, при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та соціально-політичного характеру.

1.8. Забезпечити готовність лікувально-профілактичних закладів області до надання екстреної медичної допомоги людям, що потерпіли або були травмовані внаслідок надзвичайних ситуацій чи інших некласифікованих подій.

2. Персональну відповідальність за виконання даного наказу покласти на керівників лікувально-профілактичних установ області.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


В.о. начальника головного управління О.М.СЕРЕДА


А.Голдун

275 60 02Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації