Поиск по базе сайта:
Львівська обласна державна адміністрація icon

Львівська обласна державна адміністрація
Скачати 27.54 Kb.
НазваЛьвівська обласна державна адміністрація
Дата конвертації10.11.2012
Розмір27.54 Kb.
ТипРішення

Львівська обласна державна адміністрація
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ
РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ12 квітня 2011 року Протокол №2


Для забезпечення виконання рішення Колегії обласної державної адміністрації «Про підсумки виконання місцевих бюджетів області за 2010 рік та завдання на 2011 рік» від 17 березня 2011 року та заслухавши доповідь заступника начальника головного управління охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Г.Говор щодо використання бюджетних коштів у медичних установах Львівської області, дотримання фінансово-бюджетної дисципліни та контроль за використанням державного майна і фінансових ресурсів у 2010 році, Колегія


вирішила:


1. Взяти до відома виступ заступника начальника головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Г.Говор.


^ 2. Головним лікарям Самбірської ЦРЛ, Моршинської МЛ, Бориславської ЦМЛ, Дрогобицького РТМО, Кам’янко-Буської ЦРЛ, Самбірської ЦРЛ

2.1. Забезпечити збільшення видатків на медикаментозне забезпечення хворих та придбання продуктів харчування при виконанні бюджету у 2011 році.

Впродовж року


3. Головним лікарям Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», Камянко-Буської ЦРЛ, Турківської ЦРЛ та Самбірської ЦРЛ

3.1. За результатами ревізій фінансово-господарської діяльності, проведених працівниками КРУ у Львівській області притягнути до дисциплінарної відповідальності осіб, винних у вчинених порушеннях.

До 1 червня 2011 року

3.2. Відшкодувати в максимально-можливих обсягах втрати фінансових ресурсів, недопускати нецільового використання бюджетних коштів, виявлених ревізіями фінансово-господарської діяльності підпорядкованих медичних установ.

^ До 1 червня 2011 року

3.3. Провести наради з працівниками бухгалтерсько-економічних служб медичних установ з метою недопущення аналогічних порушень, що виявлені в інших медичних установах, а також вказати на недопустимості порушень бюджетного законодавства в майбутньому.

^ Квітень 2011 року


4.Керівникам лікувально-профілактичних закладів області, начальнику управління охорони здоров'я Львівської міської ради, начальникам відділів охорони здоров'я міст Дрогобича та Стрия:


4.1. З метою забезпечення належних умов функціонування установ, домогтися ефективного та раціонального використання бюджетних коштів, недопущення заборгованості з оплати праці, енергоносіїв та інших першочергових видатків.

Впродовж року

4.2. Здійснювати профілактичні заходи з недопущення незаконних видатків, нецільового та неефективного використання бюджетних коштів.

Впродовж року

4.3. Забезпечити суворе дотримання вимог чинного законодавства при здійсненні видатків з бюджету.

Постійно


4.4. Відшкодувати втрати фінансових ресурсів підпорядкованих медичних установ, за результатами перевірок проведених працівниками контрольно ревізійного управління у Львівській області у 2010 році.

До 1 червня 2011 року


4.5. Не допускати зростання кредиторської заборгованості за видатками,

що фінансуються за загальним і спеціальними фондами місцевих бюджетів.

Впродовж року

4.6. Інформацію про виконання цього рішення подати головне управління охорони здоров’я облдержадміністрації до 01.06.2011 року.


Голова колегії Сергій ФЕДОРЕНКО


Секретар колегії Віра СЕМЕРЯКСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації