Поиск по базе сайта:
Головне управління охорони здоров¢я рішення колегії icon

Головне управління охорони здоров¢я рішення колегії
Скачати 81.68 Kb.
НазваГоловне управління охорони здоров¢я рішення колегії
Дата конвертації10.11.2012
Розмір81.68 Kb.
ТипРішення


МОЗ України


Львівська обласна державна адміністрація

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ¢Я

РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ


13.07.2010р. Протокол № 6


Підсумки діяльності галузі охорони здоров’я

Львівщини у І півріччі 2010 року

Заслухавши та обговоривши доповідь заступника начальника головного управління, начальника управління організації медичної допомоги населенню І.Микичак, що впродовж І півріччя 2010 року в галузі охорони здоров'я Львівської області здійснювалась певна робота, спрямована на реформування галузі, подальше удосконалення її функціонування, покращання фінансування, матеріально-технічного та кадрового забезпечення (довідкові матеріали додаються).
Виходячи з основних положень доповіді та обговорення, колегія

в и р і ш и л а:

1. Інформацію заступника начальника головного управління, начальника управління організації медичної допомоги населенню,членів колегії та учасників розширеного засідання колегії взяти до відома.

^ 2. Заступникам начальника головного управління О.Середі, І.Микичак, Г.Говор, А.Голдуну забезпечити:
2.1. контроль за виконанням завдань, визначених актами законодавства, актами та дорученнями Президента України, рішеннями Ради національної безпеки і оборони України, рішеннями та дорученнями Кабінету Міністрів України, у запитах та зверненнях народних депутатів України, які вимагають від спеціалістів головного управління підвищення особистої відповідальності за якість роботи в скорочених термінах виконання завдань, визначених актами законодавства.

Термін виконання: в установлені зазначеними актами термінах.

2.2. координацію робіт щодо виконання державних та обласних програм у 2010 році, які реалізуються в галузі охорони здоров’я, у повному обсязі відповідно до затверджених завдань та заходів.

Термін виконання: впродовж 2010 року

2.3 координацію робіт з реалізації завдань та заходів Загальнодержавної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини до 2011 року.

Термін виконання: впродовж 2010-2012 рр.


3. Начальникам управління охорони здоров’я Львівської міської ради, начальникам відділів охорони здоров’я міських рад м.Дрогобича, м.Стрия, головним лікарям лікувально - профілактичних закладів області:

3.1 забезпечити:

3.1.1. проведення диспансеризації населення.

3.1.2. підвищення якості профілактичних медичних оглядів, у тому числі цільових оглядів населення на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію/СНІД, онкологічні та серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, глаукому.

3.1.3. доступність медичної допомоги населенню, насамперед у сільській місцевості.

3.1.4. заклади охорони здоров'я, насамперед у сільській місцевості, необхідним медичним обладнанням та транспортними засобами відповідно до табелів оснащення.

3.1.5. приведення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров'я, насамперед у сільській місцевості, у відповідність до затверджених нормативів.

3.1.6. пріоритетне укомплектування лікарями загальної практики - сімейними лікарям закладів (підрозділів закладів) охорони здоров'я, що надають первинну медико-санітарну допомогу, та створення належних умов праці і проживання молодим спеціалістам. Інформувати ГУОЗ ЛОДА до 01.09.2010 р.

3.1.7 виконання державних та обласних програм у 2010 році, які реалізуються в галузі охорони здоров’я, у повному обсязі відповідно до затверджених завдань та заходів.

3.2 вивчити питання та подати в ГУОЗ ЛОДА пропозиції щодо створення у сільських поселеннях пологових відділень при кількості пологів не менше 400 на рік та

не більш ніж 60 км радіусу обслуговування.

Термін виконання: до 01.09.2010 р.

3.3. забезпечити раціональне та ефективне використання лікарських засобів, виробів медичного призначення, медичного обладнання та транспортних засобів, закуплених за рахунок коштів державного бюджету.

Термін виконання: впродовж 2010 р., постійно.

3.4 забезпечити встановлення та введення в експлуатацію медичного обладнання, закупленого за рахунок коштів державного бюджету.

Термін виконання: впродовж 2010 р., постійно.

3.5 при розгляді питання щодо розвитку системи надання медичної допомоги на первинному та вторинному рівнях на відповідній адміністративній території врахувати діяльність мережі аптечних закладів та фармацевтів, у першу чергу клінічних, як безпосередніх учасників лікувального процесу у межах формулярної

системи.

Інформувати ГУОЗ ЛОДА до 01.09.2010 р.

3.6. вивчити питання щодо створення соціальних аптечних закладів, насамперед у сільській місцевості.

Інформувати ГУОЗ ЛОДА до 01.09.2010 р.

3.7. вжити заходів щодо зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни, повного відшкодування незаконних видатків, виявлених за результатами ревізій фінансово-господарської діяльності та усунення інших порушень бюджетного законодавства.

Термін виконання: впродовж 2010 року

3.8. посилити контроль за цільовим і раціональним використанням бюджетних коштів, лікарських засобів, виробів медичного призначення та обладнання, які поставляються у централізованому порядку МОЗ.

Термін виконання: впродовж 2010 року

3.9. забезпечити введення в експлуатацію медичного обладнання, придбаного в рамках централізованого постачання за кошти державного бюджету 2006-2008 років.

Термін виконання: впродовж 2010 року

3.10. продовжити роботу, спрямовану на зміцнення та розширення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров'я.

Термін виконання: впродовж 2010 року

3.11. проаналізувати стан охорони праці, безпеки руху санітарного і спеціального автотранспорту та пожежного захисту об'єктів за 2009 рік, розглянути причини виникнення випадків із смертельними наслідками на медичних радах та вжити необхідних заходів щодо покращання становища, осіб, винних у скоєнні випадків із смертельними наслідками, притягати до відповідальності.

Термін виконання: впродовж 2010 року

3.12. заборонити експлуатацію несправного медичного та технологічного обладнання, провести повний технічний огляд зазначеного обладнання.

Термін виконання: впродовж 2010 року

3.13. провести позачерговий інструктаж з охорони праці зі всіма працівниками, які працюють на дільницях підвищеної небезпеки. Переглянути склади постійних комісій по перевірці знань з питань охорони праці, вжити заходів щодо своєчасного проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці всіх членів комісії.

Термін виконання: впродовж 2010 року

3.14. забезпечити суворий контроль за роботою санітарного і спеціального автотранспорту та безумовне дотримання водіями Правил дорожнього руху, проведення з ними щомісячних інструктажів з безпеки дорожнього руху.

Термін виконання: впродовж 2010 року

3.15. забезпечити пожежний захист об'єктів охорони здоров'я, звернувши увагу на справність установок пожежної сигналізації, пожежогасіння, наявність засобів первинного пожежогасіння.

Термін виконання: впродовж 2010 року

3.16. вжити вичерпних заходів до суттєвого зменшення обсягів споживання природного газу, збільшення обсягу використання альтернативних джерел енергії, впровадження енергоефективних технологій та обладнання.

Термін виконання: впродовж 2010 року

3.17. взяти під особистий контроль та забезпечити неухильне дотримання правил охорони праці у закладах охорони здоров'я, особливо в реанімаційних відділення багатопрофільних лікарень

Термін виконання: постійно

3.18. взяти під особистий контроль та забезпечити пріоритетне фінансування дитячих лікувально-профілактичних закладів та заходів, передбачених національними і державними програмами та окремими заходами щодо охорони здоров'я дітей та матерів

Термін виконання: постійно

3.19. продовжити розширення програми замісної підтримуючої терапії шляхом створення сайтів ЗПТ на базі Центрів профілактики та боротьби зі СНІДом та протитуберкульозних диспансерів для забезпечення прихильності хворих до антиретровірусної та протитуберкульозної терапії.

Термін виконання: впродовж року

3.20. взяти під особистий контроль хід виконання підвідомчими закладами і установами нормативно-правових актів щодо обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Термін виконання: постійно

3.21.забезпечити роботу Етичних комісій при закладах охорони здоров'я, на які покласти обов'язки з ознайомлення лікарів закладів та установ з Етичним кодексом лікаря України, підтримки і контролю за виконанням положень Кодексу лікарями.

Термін виконання: впродовж 2010 р.

3.22 аналізувати та взяти під особистий контроль стан виявлення професійної патології за результатами проведення профілактичних медичних оглядів працівників та заслухати на медичних радах про виявлені недоліки в цій роботі, розробити та здійснити заходи щодо їх усунення.

Термін виконання:впродовж .2010 р.

4. Начальнику відділу організаційного, кадрового та юридичного забезпечення В.Вересу, начальникам управління охорони здоров’я Львівської міської ради, відділів охорони здоров’я міських рад м.Дрогобича, м.Стрия, головним лікарям лікувально - профілактичних закладів області:

4.1 здійснювати пріоритетне укомплектування лікарями загальної практики-сімейними лікарями закладів охорони здоров'я з надання первинної медико-санітарної допомоги, особливо у сільській місцевості, та створення їм належних житлово-побутових умов.

Термін виконання: постійно

4.2. не допускати направлення на роботу до закладів охорони здоров'я третинного рівня надання медичної допомоги випускників вищих медичних навчальних закладів, які навчаються за державним замовленням.

Термін виконання: постійно

4.3. забезпечувати реалізацію у галузі системи безперервного професійного розвитку лікарів.

Термін виконання: постійно

4.4. забезпечувати дотримання законодавства України з питань працевлаштування випускників вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів IV рівня акредитації 2010 року, які навчались за державним замовленням.

Термін виконання: постійно

4.5. забезпечувати за погодженням з МОЗ України працевлаштування випускників вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів IV рівня акредитації, які навчалися за кошти фізичних осіб, виключно у закладах охорони здоров'я первинного та вторинного рівня надання медичної допомоги.

Термін виконання: постійно

4.6. не допускати під час формування заявки з конкретними місцями для працевлаштування випускників вищих медичних навчальних закладів включення посад закладів охорони здоров'я третинного рівня надання медичної допомоги

Термін виконання: постійно

4.7. спільно з вищими навчальними медичними закладами усіх рівнів акредитації та закладами післядипломної освіти переглянути перелік клінічних баз та баз для підготовки лікарів-інтернів зі спеціальності "загальна практика - сімейна медицина" в умовах максимально наближених до реальних умов подальшої праці, у тому числі у сільській місцевості.

Термін виконання: впродовж 2010 р., постійно.

^ 5. Головному позаштатному спеціалісту ГУОЗ ЛОДА, головному лікарю обласного центру МСЕ В.Решоті:


5.1. покращити якість складання індивідуальних програм реабілітації, забезпечивши відповідну координацію з місцевими органами Міністерства праці та соціальної політики України при розробці її положень, відповідно до закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні»

Термін виконання: до 01.12.2010 р.

5.2. Зміцнити матеріально-технічну базу МСЕК шляхом оснащення їх програмно-технічними засобами з метою наповнення Централізованого банку даних щодо заповнення індивідуальних програм реабілітації інвалідів та моніторингу їх виконання.

Термін виконання: до 01.12.2010 р.

6. Інформацію про виконання рішення колегії подати в ГУОЗ ЛОДА

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника головного управління О.Середу


Голова колегії Сергій ФЕДОРЕНКО


Секретар колегії Віра СЕМЕРЯКСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації