Поиск по базе сайта:
Львівська обласна державна адміністрація icon

Львівська обласна державна адміністрація
Скачати 28.06 Kb.
НазваЛьвівська обласна державна адміністрація
Дата конвертації10.11.2012
Розмір28.06 Kb.
ТипРішення

Львівська обласна державна адміністрація
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ
РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ12 травня 2010 року Протокол № 4


Заслухавши доповідь заступника начальника головного управління охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації О.Малоїда щодо функціонування галузі охорони здоров’я Львівщини в умовах фінансової кризи та результатів діяльності установ за наслідками ревізії Контрольно-ревізійним управлінням у Львівській області у 2009 році, Колегія


вирішила:


1. Взяти до відома виступ заступника начальника головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації О.Малоїда.


2.Керівникам лікувально-профілактичних закладів області, начальнику управління охорони здоров'я Львівської міської ради, начальникам відділів охорони здоров'я міст Дрогобича та Стрия:


2.1. Взяти під особистий контроль та забезпечити ефективне та раціональне використання бюджетних коштів відповідно до виділених асигнувань, недопускаючи незаконних видатків, нецільового використання бюджетних коштів на інших фінансових порушень.

Протягом 2010 року


2.2. Привести показники з мережі, штатів і контингентів бюджетних установ відповідно до розмірів коштів, передбачених на їх утримання. При виконанні бюджету забезпечити у повному обсязі потребу в асигнуваннях на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених чинним законодавством умов оплати праці, розміру мінімальної заробітної плати та індексацію грошових доходів населення.

Протягом 2010 року

2.3 Встановити щомісячний моніторинг споживання енергоносіїв у натуральних та вартісних показниках. Забезпечити оперативне проведення розрахунків за енергоносії та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, недопускаючи будь-якої протермінованої заборгованості з оплати вищезазначених послуг.

Протягом 2010 року


2.4. Забезпечити збільшення надходжень за надані установами платні послуги, залучення позабюджетних коштів та активізувати інвестиційну діяльність.

Протягом 2010 року


2.5. Забезпечити укладання угод на виконання делегованих повноважень щодо лікування хворих в медичних установах м.Львова

До 1 липня 2010 року


2.6. Подати в планово фінансовий відділ оригінали спільних рішень відповідних рад та укладені між ними договори щодо між бюджетних трансфертів на 2011 рік.

До 15 липня 2010 року


2.7. Взяти під особистий контроль проведення звірок за пролікованих хворих в міських установах м.Львова у 2010 році відповідно до скерувань медичних установ.

Протягом 2010 року


^ 3. Головним лікарям Самбірської ЦРЛ, Моршинської МЛ, Трускавецької МЛ, Червноноградської ЦМЛ, Пустомитівської ЦРЛ

3.1. Ініціювати перед міськими та районними радами укладання угод про міжбюджетні трансферти на 2011 рік за пролікованих хворих відповідних територій в установах міста Львова.


3.2. Подати письмову інформацію про проведену роботу в головне управління охорони здоров’я ЛОДА.

До 1 червня 2010 року.


Голова колегії Віктор КІМАКОВИЧ


Секретар колегії Віра СЕМЕРЯК


Завізував:


Заступник начальника головного

управління О.МалоїдСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації