Поиск по базе сайта:
Наказ №06 Про стан викладання фізичної культури в школі icon

Наказ №06 Про стан викладання фізичної культури в школі
НазваНаказ №06 Про стан викладання фізичної культури в школі
Дата конвертації11.09.2013
Розмір35.4 Kb.
ТипНаказ
1. /01 Номенклатура справ.doc
2. /02 Прийом громадян.doc
3. /06 участь обдарованих в ол_мп_адах.doc
4. /07 тиждень мистецтва в школ_.doc
5. /08 В_дпов_дальн_ за _СУО.doc
6. /09 Про запоб_гання травматизму.doc
7. /11 стан викладання ф_зичнох культури.doc
8. /12 День ЦЗ.doc
9. /37 Затвердження _нструкц_х.doc
10. /37 зм_ни по харчуванню.doc
11. /45 Ведення журнал_в.doc
12. /46 _ндив_дуальне навчання.doc
13. /47 Стан математики.doc
Наказ №1 Про затвердження номенклатури справ школи на 2013 рік
Наказ №2 Про затвердження графіку прийому громадян на 2013 рік На виконання статті 22 Закону України «Про звернення громадян» наказую
Наказ №06 Про роботу з обдарованими дітьми та талановитою молоддю та результати їх участі в Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін
Наказ №07 Про проведення тижня мистецтва в початковій школі Вивчення образотворчого мистецтва в школі має важливе значення для всебічного розвитку особистості дитини
Наказ №8 Про призначення відповідальних за автоматичне формування державних зведених звітів
Наказ №09 Про запобігання травматизму під час весняних канікул
Наказ №06 Про стан викладання фізичної культури в школі
Наказ №12 Про підготовку та проведення «Дня цивільного захисту» та об’єктового тренування в школі
Наказ №39 Про затвердження інструкцій з безпеки, охорони праці, пожежної безпеки, що діють у межах навчального закладу
Наказ №36 Про внесення доповнень до наказу №20 від 31. 08. 12 «Про порядок організації харчування учнів школи у 2011-2012 н р.»
Наказ №46 Про стан ведення класних журналів
Наказ №45 Про стан організації індивідуальної форми навчання у закладі
Наказ №47 Про стан викладання математики в основній і старшій школіРяснянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Золочівської районної державної адміністрації Харківської області


НАКАЗ


с. Рясне


14.01.2013р. № 06


Про стан викладання

фізичної культури в школі


Мета уроку фізичної культури - створення умов для формування в учнів ціннісних орієнтацій щодо культури здоров’я і здорового способу життя, виховання потреби та звички займатися фізичною культурою та спортом , прагнення досягти оптимального рівня особистого здоров’я , фізичного розвитку, рухових якостей, морально - вольових рис характеру та психологічної підготовки до ведення активного життя та професійної діяльності. У зв’язку з цим набуває особливого значення питання психологічного і методичного аналізу роботи вчителя фізичної культури. Протягом січня-лютого було здійснено контроль за станом викладання фізичної культури в школі та рівнем фізичного навантаження учнів на уроці.

Фізичну культуру викладає 1 учитель : Чалий А.О.(кваліфікаційна категорія «Спеціаліст І категорії», має звання «Старший вчитель».

Вчителем фізичної культури сплановано навчальний матеріал відповідно до інтересів учнів, матеріально-технічної оснащеності навчального процесу . Навчальна програма складається з двох інваріантних модулів : теоретико - методичні знання та загальна фізична підготовка : легка атлетика, гімнастика, футбол, волейбол, гандбол. У вересні місяці затверджено календарний план вивчення фізичної культури.

У процесі вивчення стану викладання фізичної культури виявлено, що в школі створено належні умови для реалізації програми з фізичної культури., ст.. 35 «Про освіту», Положення про організацію фізичного виховання і масового спорту в загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого наказом МОН України від 02.08.05 № 458. На спортивному майданчику школи є відповідні комплекси для ефективного виконання програм : зона для бігу, стрибків, гімнастичне обладнання, волейбольні стоянки, дрібний спортивний інвентар. Але треба відзначити , що в недостатній кількості в наявності спортивного інвентаря : скалок, гімнастичних обручів, матів, мостиків, м’ячів для метання 150 гр., жердин для стрибків у висоту, але найбільшою проблемою є відсутність спортзалу.

Особлива увага приділяється проведенню уроків фізичної культури, на яких учитль забезпечує інтенсивний розвиток в учнів основних рухових якостей. Уроки характеризуються високою моторною щільністю. Вчитель звертає увагу на підготовчий етап уроку : шикування , рапорт, фізорга, чіткий вихід учнів для виконання вправ, здійснює контроль за виконанням вправ, забезпечує страхування і допомогу. Відпрацьована системна робота з фізоргами та командирами підрозділів, які відповідають за порядок, дисципліну і підстраховку під час виконання вправ в підрозділах. Таким чином формується почуття колективізму, усвідомлення філософії життя – допоможи і підтримай товариша, один за всіх, і всі за одного. Основною формою контролю рівня навчальних досягнень учнів на уроках фізкультури є комплексне оцінювання знань, техніки виконання рухової дії.

Велика увага приділяється вихованню учнів, збереженню та зміцненню свого здоров’я. Більшість уроків проводиться на свіжому повітрі, що сприяє зміцненню здоров’я та загартуванню організмів дітей. Навіть в зимовий період діти катаються на санчатах і лижах. Чалий А.О. привчає дітей до контролю за навантаженням під час уроку (вимірювання пульсу, правильність дихання, перенесення належного фізичного навантаження), проводить вправи на розслаблення, розвиток дихання до закінчення уроку.

Необхідно відзначити, що в школі проводиться різноманітна позакласна спортивно – оздоровча робота з учнями. Для забезпечення можливості задоволення потреб учнів у фізичній активності та фізичному розвитку в школі проводяться гуртки «Спортивні ігри» з учнями початкової школи і «Десантник» з учнями старшої школи. Учні постійно беруть участь у районних змаганнях та конкурсах, а саме : з футболу, легкої атлетики, «Старти надій», «Козацький гарт» , «Шкіряний м’яч», районний туристичний зліт.

Учениця 7 класу Ільченко Юлія зайняла 2 місце і 8 класу Огнєв Павло 3 місце в районних змаганнях з лижних гонок, і приймали участь в збірній команді району на обласних змаганнях і показали гарний результат.

У зв’язку з вищезазначеним

НАКАЗУЮ:

  1. Стан викладання фізичної культури в школі вважати на належному рівні.

  2. Вчителю Чалому А.О.:

    1. Продовжити роботу по виявленню та розвитку творчого потенціалу та здібностей обдарованих учнів школи, залучати їх до участі в роботі гуртків та спортивних секцій.

Постійно

    1. Плануючи урок, готувати поурочні плани, чітко регламентувати час проведення кожного його етапу, регулювати фізичне навантаження учнів, контролювати стан з пульсом, проводити вправи на розслаблення .

Постійно

    1. Залучати спонсорів , батьків до поповнення матеріально- технічної бази та спортивного інвентарю

Постійно

  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора школи з навчально-виховної роботи Пріщенко Т.І.:


Директор школи О.М.Світличний


Пріщенко Т.І.

Чалий А.О.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації