Поиск по базе сайта:
Що таке А. А.? icon

Що таке А. А.?
Скачати 44.63 Kb.
НазваЩо таке А. А.?
Дата конвертації31.12.2012
Розмір44.63 Kb.
ТипПрограма

Коротко про А.А.

Що таке А.А.?


Анонімні Алкоголіки — це добровільна, всесвітня співдружність чоловіків і жінок з усіх шарів суспільства, які зустрічаються разом, щоб віднайти і підтримувати тверезість. Єдина умова для членства — бажання припинити пити. Немає жодних вступних або обов'язкових внесків за членство в А.А.

Поточна чисельність


Вважається, що існує більш ніж 100000 груп і близько 3.000.000 членів в 150 країнах.

Відносини зі сторонніми організаціями


Співдружністо прийняло політику «співпраці, але не приєднання» з іншими організаціями, що стурбовані проблемою алкоголізму. Ми не маємо ніякої думки з питань, що не стосуються діяльності А.А., і як не підтримуємо, так і не виступаємо проти будь-яких дискусій.

Як підтримується А.А.


За роки свого існування Анонімні Алкоголіки виробили і зміцнили традицію цілковитої самопідтримки і відмови від прийняття внесків від осіб, що не є членами Співспівдружніста. В межах Співдружності сума, що може бути пожертвувана будь-яким самостійним членом, обмежена 2000 доларами на рік.

Як члени А.А. підтримують тверезість


Програма одужання в А.А. передбачає повне утримання. Члени просто утримуються від першої випивки, кожного разу на один день. Тверезість підтримується завдяки обміну досвідом, силами і надіями на зборах групи і завдяки Дванадцяти Крокам, що пропонуються для позбавлення від алкоголізму.

Чому Анонімні Алкоголіки «анонімні»


Анонімність — духовна основа А.А. Це дисциплінує Співдружність, щоб управляти собою, спираючись швидше на принципи, ніж на особисті інтереси. Ми — суспільство рівних за станом. Ми прагнемо зробити відомою нашу програму одужання, а не ті особистості, що беруть у ній участь. Анонімність у засобах масової інформації — це страховка для всієї Співдружності А.А., особливо для новачків, що їхнє членство в А.А. не буде розкритим.

На відкриті збори А.А. може прийти кожен


Кожен, хто цікавиться, може відвідати відкриті збори А.А. Вони звичайно складаються з розповідей ведучого і двох або трьох спікерів, які діляться своїм досвідом, що стосується їх алкоголізму і їхнього одужання в А.А.

Деякі збори проводяться спеціально для інформування неалкогольної публіки про А.А. Запрошуються лікарі, священики, і посадовці. Закриті збори обговорення — тільки для алкоголіків.

Як починалося А.А.


А.А. почалося в 1935 р. нью-йоркським біржовим маклером, і хірургом зі штату Огайо (обох вже немає в живих), які були «безнадійними» п'яницями. Вони заснували Співдружність, щоб допомогти іншим, хто страждає від захворювання «алкоголізм» і самим залишатися тверезими. А.А. зростало з появою автономних груп, спочатку в Сполучених Штатах, а потім і у всьому світі.

Як Ви можете знайти А.А. у вашому місті


Шукайте «Анонімних Алкоголіків» в будь-якому телефонному довіднику. У більшості міст центральний Офіс А.А., або «інтергрупа», що складаються головним чином з добровольців А.А., будуть раді відповісти на ваші питання і/або зв'язати Вас з тими, хто може допомогти.


Чого А.А. не робить


А.А. не:

- береже записів про членство або історї випадків;

- бере участь, і не підтримує досліджень;

- входить у «ради» або суспільні структури (хоча члени А.А., групи і офіси обслуговування часто співробітничають з ними);

- стежить, і не намагається контролювати своїх членів;

- складає медичні або психіатричні прогнози, і не дає порад по медицині або психіатрії;

- забезпечує обслуговування або догляд за особами похилого віку або новонародженими;

- пропонує релігійних послуг;

- забезпечує житлом, продовольством, одягом, робочими місцями, грошима, або іншими благами і не надає соціального забезпечення;

- дає консультацій з сімейних або професійно-технічних питань;

- надає рекомендаційних листів або довідок адвокатам, працівникам суду, соціальним агентствам, працедавцям, для умовного звільнення, і т.д.


Це література, схвалена Загальною Конференцією А.А. по Обслуговуванню


Генеральний Офіс Обслуговування А.А.

А.А. General Service Office

Box 459, Grand Central Station, New York, NY10163

www.aa.org


©2002,Alcoholics Anonymous World Services, Inc. All rights reserved.

Translated from English and created with the permission of Alcoholics Anonymous World Services, Inc. (А.А.W.S.) Copyright in the English language version of this work is also owned by А.А.W.S., New York, New York. No part of this work may be duplicated in any form in any language without the written permission of А.А.W.S.


©2002, Алкоголікс Анонімус Уорлд Сервісез, Інк. Всі права застережені.

Перекладене з англійськї і створене з дозволу Алкоголікс Анонімус Уорлд Сервісез, Інк. (А.А.W.S.) Авторські права на англомовну версію даної роботи також належать А.А.W.S., Нью-Йорк, С.Ш.А. Жодна частина даної роботи не може бути відтворена в будь-якій формі на будь-якій мові без письмового дозволу А.А.W.S.


©2002, переклад з англійської Української Ради Обслуговування АА


©2010, УЦО АА

м.Київ, вул.Виборгська, 70а, 5 поверх
телефон 044-5929513

е-mail: aa_rada@i.kiev.ua

aauaserv@i.kiev.ua


Анонімні Алкоголіки.

Про роботу груп і літературу ви можете дізнатися в офісі нашого Центру Обслуговування (що працює у понеділок, середу і п'ятницю з 10 до 16 години), за телефоном (044) 228-61-74 або відправивши електронний лист за адресою: aa_rada@i.kiev.ua.

офіс УЦО: aauaserv@i.kiev.ua.

Поштова адреса Центру:

Український Центр Обслуговування АА

вул. Костьольна, 17, Київ – 1, 01001


Наш Офіс знаходиться в районі станції метро «Майдан Незалежності», біля костьолу святого Олександра.


І я відповідаю за це...


Якщо хтось десь

потребує нашої допомоги,

АА завжди буде поряд.

І я відповідаю за це.

Це література, схвалена Генеральною Конференцією А.А.


Коротко

про

А.А.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації