Поиск по базе сайта:
«Волонтерство як нове втілення в сучасному світі», наголосивши на актуальності та важливості її для усіх. Адже зараз суспільство якнайбільше потребує людей, які б безкорисливо надавали допомогу при потребі, підтримували у важку хвилину, ставилися з розумінням та чуйністю до оточуючих icon

«Волонтерство як нове втілення в сучасному світі», наголосивши на актуальності та важливості її для усіх. Адже зараз суспільство якнайбільше потребує людей, які б безкорисливо надавали допомогу при потребі, підтримували у важку хвилину, ставилися з розумінням та чуйністю до оточуючих
Скачати 12.28 Kb.
Назва«Волонтерство як нове втілення в сучасному світі», наголосивши на актуальності та важливості її для усіх. Адже зараз суспільство якнайбільше потребує людей, які б безкорисливо надавали допомогу при потребі, підтримували у важку хвилину, ставилися з розумінням та чуйністю до оточуючих
Дата конвертації22.11.2013
Розмір12.28 Kb.
ТипДокументи

13 листопада 2013 року на базі СЗШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка м. Яворова було проведено семінар для школярів-волонтерів СЗШ І-ІІІ ступенів №2, 3м. Яворова, гімназії імені Осипа Маковея м. Яворова, СЗШ І-ІІІ ступенів с. Наконечне І, СЗШ І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича смт. Краковець.

Методист методичного кабінету Галина Каліцінська ознайомила присутніх із програмою робочої зустрічі на тему: «Волонтерство як нове втілення в сучасному світі», наголосивши на актуальності та важливості її для усіх. Адже зараз суспільство якнайбільше потребує людей, які б безкорисливо надавали допомогу при потребі, підтримували у важку хвилину, ставилися з розумінням та чуйністю до оточуючих.

У роботі семінару взяла участь Ірина Байдала – голова Яворівської РОТЧХ, яка підготувала доповідь про волонтерський рух, діяльність районної організації Червоного Хреста. Присутні мали змогу почути історію про виникнення волонтерських рухів у світі та різновиди їхньої діяльності. Волонтери та керівники загонів переглянули презентацію про співпрацю загальноосвітніх навчальних закладів з Товариством Червоного Хреста.

Цікавими виступами вразили волонтери з гімназії імені Осипа Маковея (керівник Галина Слюсар), СЗШ І-ІІІ ступенів №2 м. Яворова (керівник Галина Тучапець). Доповідь про роботу волонтерських загонів підготували школярі з СЗШ І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича смт. Краковець (керівник загонів Оксана Тучапська).

Учасники семінару виступили з пропозиціями та побажаннями щодо подальшої спільної роботи, тісної плідної співпраці з Яворівською РОТЧХ. Методист методичного кабінету Галина Каліцінська подякувала присутнім за клопітку і потрібну працю, висловила пропозицію урізноманітнити заходи щодо діяльності волонтерських загонів.Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації