Поиск по базе сайта:
Звіт про виконання плану обласних заходів із реалізації в 2010-2015 роках Державної соціальної цільової програми \"Молодь України\" на 2009-2015 роки у Вовчанському районі за І квартал 2012 року. №№ п/п icon

Звіт про виконання плану обласних заходів із реалізації в 2010-2015 роках Державної соціальної цільової програми "Молодь України" на 2009-2015 роки у Вовчанському районі за І квартал 2012 року. №№ п/п
Скачати 97.12 Kb.
НазваЗвіт про виконання плану обласних заходів із реалізації в 2010-2015 роках Державної соціальної цільової програми "Молодь України" на 2009-2015 роки у Вовчанському районі за І квартал 2012 року. №№ п/п
Дата конвертації12.04.2013
Розмір97.12 Kb.
ТипЗвіт

ЗВІТ


про виконання плану обласних заходів із реалізації в 2010-2015 роках Державної соціальної цільової програми

“Молодь України” на 2009-2015 роки у Вовчанському районі за І квартал 2012 року.


№№ п/п

Найменування заходу

Термін виконання

Інформація про виконання

1

2

3

4


1.Організаційні заходи

1.

Розробка плану районних заходів із реалізації в 2010-2015 роках Державної цільової соціальної програми “Молодь України” на 2009-2015 роки.

І квартал

2010 року

Розпорядженням голови райдержадміністрації №480 від 19.03.2010 року затверджено план районних заходів із реалізації в 2010-2015 роках Державної цільової соціальної програми “Молодь України” на 2009-2015 роки.

^ 2.Створення умов для інтелектуального самовдосконалення молоді, творчого розвитку особистості

2.1.

Проведення культурно-мистецьких заходів, акцій з метою розвитку духовності, культури молоді, а саме: фестивалів дитячої творчості, культурно-просвітницьких акцій тощо.

щороку

Проведено 88 культурно-мистецьких заходів для дітей та підлітків, з них культурно-освітні та розважальні – 44, вистави, концерти – 22, виставки декоратино-ужиткового мистецтва – 7, лекції, бесіди, зустрічі

та інші заходи – 15.

2.2.

Проведення фестивалів для дітей з вадами здоров”я, фестивалів мистецтв для молодих інвалідів, участь в обласному фестивалі творчо обдарованих дітей з вадами здоров”я “Повір у себе”.

щороку

Робота аматорських колективів та гуртків народної творчості у закладах культури району – 81 дитячий колектив, в яких 963 учасника. Проведення фестивалів для дітей з вадами здоров”я, фестивалів мистецтв для молодих інвалідів, участь в обласному фестивалі творчо обдарованих дітей з вадами здоров”я “Повір у себе”.

^ 3. Утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей

3.1.

Проведення заходів із патріотичного виховання молоді та дітей - акцій, ігр, конкурсів, семінарів-тренінгів, тематичних лекцій, фестивалів, таборів тощо.


постійно

З метою патріотичного виховання молоді та дітей в І кварталі 2012 року проведено заходи до Дня Захисника Вітчизни та до Дня виводу військ з Афганістану.

3.2.

Проведення заходів із вшанування пам”яті видатних державних і громадських діячів, борців за незалежність України та учасників Великої вітчизняної війни, Днів партизанської слави, жертв голодомору, осіб, які виконуючи інтернаціональний обов”язок, брали участь у миротворчих діях.


щороку

З метою вшанування пам”яті видатних державних і громадських діячів, борців за незалежність України та учасників Великої вітчизняної війни, осіб, які виконуючи інтернаціональний обов”язок, брали участь у миротворчих діях, проводились мітинги біля пам»ятників із залученням громадськості, учнівської та студентської молоді. У всіх православних храмах та молитовних будинках, на меморіалах і братських могилах проводились поминальні панахиди, година пам’яті «Міжнародний день пам′яті жертв Голокосту», Книжкова виставка «Через Крути до майбутнього», Вечір-реквієм «Пам’яті юнаків-героїв, загиблих під Крутами», інформаційна бесіда «Дотик крутянського болю» (до Дня пам’яті героїв Крут), День пам’яті «А на Аскольдовій могилі український цвіт…» (до дня бою під Крутами), історична година «Крути – символ мужності і патріотизму (1918)» Постійно діюча виставка «Конституція України і нові горизонти», Книжкова виставка «Україна сильна соборністю», День інформації «В єдинстві – сила народу» (до Дня Соборності України), День інформації «Єдина Соборна Україна», Година інформації «День Соборності України»

3.3.

Здійснення шефської роботи військових частин, закладів та установ Збройних сил України в загальноосвітніх школах, середніх і вищих навчальних закладах, проведення “Днів відкритих дверей” у військових частинах для учнівської та допризовної молоді.


постійно

Здійснюється шефська робота підшефної військової частини (місце знаходження військової частини- с. Башкірівка Чугуївського району). Проведено стрільби з автомату Калашникова бойовими набоями серед юнаків 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на базі військової частини .

3.4.

Організація заходів для дітей та молоді до Дня Перемоги: вахт пам”яті, молодіжних мітингів-реквіємів, покладення квітів до пам”ятників загиблих, зустрічі з учасниками війни, проведення районного фестивалю- випробування для дітей та молоді “Юні рятувальники”.

щороку, травень

У школах та навчальних закладах району постійно проводяться тематичні години спілкування , уроки мужності за участю ветеранів війни , конкурси плакатів та малюнків , тематичні виставки творів про Велику Вітчизняну війну.

Проведено захід із патріотичного виховання молоді «Військово-патріотичне виховання», Проведення районного фестивалю для дітей та молоді «Юні рятувальники» серед загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району

^ 4.Пропаганда та формування здорового способу життя

4.3.

Організація та проведення заходів щодо профілактики соціально-небезпечних хвороб, проведення акцій до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, Всесвітнього дня боротьби з наркоманією, Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням.

щороку

З метою профілактики соціально-небезпечних хвороб, для учнівської та студентської молоді проведено акцію „ Життя без тютюну”,в ході якої – відео лекторій, бесіди на теми:

«Ціна ризику: мораль та здоров’я». «Негативний вплив куріння на здоров’я та імідж молоді». «Не піддавайся тютюновій спокусі». «Ще один шанс». (охоплено 68 осіб).

4.4.

Розвиток мережі спеціалізованих формувань “Служба соціальної підтримки сімей”, “Мобільний консультативний пункт соціальної роботи в сільській місцевості”, спеціалізованих психологічних служб для надання соціально-консультативної допомоги молоді.

постійно


Службою соціальної підтримки сімей за І квартал 2012 року обстежено 25 сімей, в них 51 дитина та 9 осіб.

9 сімей та 11 осіб, яким надано комплекс соціальних послуг для подолання СЖО в кількості - 129 послуг.

На базі Мобільного консультаційного пункту соціальної роботи було здійснено 3 виїзди в сільську місцевість, охоплено 136 осіб.4.5.

Сприяння діяльності спеціалізованих формувань, таких як “Школа волонтерів” і “Волонтерський центр”. Проведення районних, міських заходів щодо підтримки волонтерського руху .


постійно

Планується провести місячник у квітні на теми:

-„Загальна інформація про волонтерську діяльність”.

-„Роль волонтерів в житті

Проведено бесіди, групові консультування за тематикою «Профілактика вживання алкоголю». «Профілактика вживання наркотиків». «Профілактика тютюнопаління». «Профілактика злочинності серед дітей». «Профілактика бездоглядності». «Профілактика безпритульності». «Інфекційні хвороби» «Профілактика ІПСШ». «Планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я». «Профілактика насилля в сім’ї». «Здоровий спосіб життя».


4.6.

Робота з поширення серед молоді, у тому числі підлітків, які проживають в школі-інтернаті №5 м.Вовчанська, санітарно-освітньої роботи з питань шлюбних відносин, планування сім”ї, виховання здорової дитини, наслідків від вживання алкоголю, токсичних і наркотичних речовин, тютюнопаління, налагодження неформальних каналів поширення інформації серед дітей та молоді за методикою “Рівний-рівному”. Здійснювати заходи із метою формування в молоді та студентів відповідального ставлення до батьківства та зміцнення сім”ї як соціального інституту.постійно

Проводились бесіди з молоддю, в т.ч. з дітьми, які проживають в школі-інтернаті №5 м.Вовчанська, з питань негативних проявів серед молоді, зловживання ними алкоголю, наркотичних речовин та тютюну, поширено питання шлюбних відносин, планування сім’ї, наслідки від вживання алкоголю, токсичних і наркотичних речовин, тютюнопаління за тематикою: «Планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я». «Профілактика ІПСШ». «Профілактика тютюнопаління». «Профілактика наркоманії». «Профілактика алкоголізму». Заходом охоплено – 98 осіб.

Спільно з РЦСССДМ, відділом освіти проведено засідання круглого столу з представниками шкіл міста «Молодь обирає здоровий спосіб життя


Проведено заходи з питань:

- шлюбних відносин ;

-планування сім’ї, зменшення кількості абортів;

- виховання здорової дитини;

- наслідків вживання алкоголю;

- наслідків вживання токсичних і наркотичних речовин

- наслідків тютюнопаління».

На базі Жіночої консультації було проведено 8 групових заходів, охоплено 44 особи. На базі Пологового стаціонару було проведено 9 групових заходів, де було охоплено 56 осіб.


4.7.

Залучення підлітків, схильних до правопорушень, та тих, які перебувають на обліку в службі у справах дітей та кримінальній міліції у справах неповнолітніх, до фізкультурно-спортивних, туристсько-краєзнавчих та інших об”єднань.

постійно

Підлітки, схильні до правопорушень, та ті, які перебувають на обліку в службі у справах дітей та кримінальній міліції у справах неповнолітніх, залучаються до гурткової роботи, до відвідування спортивних секцій та до участі в фізкультурно-спортивних заходах.

^ 5.Створення сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді

5.1.

Організовувати профорієнтаційну роботу серед молоді, спрямовану на вибір конкурентних на ринку праці професій шляхом проведення акцій :”Власна справа”, “Залучення молоді до економічного розвитку регіону”, “Парад професій”, виставок, семінарів-тренінгів.


щороку

Організовано проведення 4 семінарів «Від бізнес-ідеї – до власної справи» для 9 молодих осіб, проведення 5 семінарів «Як розпочати власний бізнес?» для 20 молодих осіб.

З початку 2012 року одну молоду особу направлено на навчання в Центр профтехосвіти Державної служби зайнятос-

ті для подальшого отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю з метою подальшої організації власного бізнесу.


5.2.

Сприяння соціальній адаптації, зайнятості та підтримці підприємницьких ініціатив молоді, надання методично-консультативної допомоги молодим підприємцям щодо організації власного бізнесу.

постійно

З метою залучення молоді до підприємницької діяльності при районному центрі зайнятості працюють постійно-діючі курси „Організація малого бізнесу”, на яких навчається і молодь.

Станом на 12.03.2012 профконсультантом центру зайнятості було проведено профе-

сійну консультацію із застосуванням профдіагностичного обстеження для 9 молодих осіб, які бажали розпочати власну справу.

5.3.

Підтримка і розвиток руху молодіжних трудових загонів. Участь у Всеукраїнській акції “Молодіжний трудовий загін”, обласному зльоті молодіжних трудових загонів.

щороку

При Вовчанському технікумі Харківського національного університету сільського господарства ім.П.Василенка влітку буде працювати молодіжний трудовий загін .

^ 6.Надання підтримки молодіжним і дитячим громадським організаціям

6.1.

Організація та проведення для лідерів дитячих і молодіжних організацій інформаційно-методичних семінарів, тренінгів. Участь в обласних конкурсах “Молодіжний лідер року” ,“Дитяча організація року” та в фестивалі дитячих об”єднань та організацій “Лідер”.

щороку

В районі працює молодіжна громадська організація „ Лідер” , голова – Білецька Олександра . Актив організації залучено до навчання в районі , голова молодіжної організації навчається в обласному Палаці дитячої та юнацької творчості щомісячно. Також працює молодіжна організація «Союз молоді регіонів України» (голова організації - Даньшина Т.А.).За підтримки голови Вовчанської районної організації Партії регіонів Панова В.В. , спільно з відділом у справах сім”ї та молоді проведено заходи до Дня визволення Вовчанського району від німецько-фашистських загарбників, Дня закоханих, взято участь в районному та обласному святі Масляної . Розроблено план заходів “Студія молодіжного лідерства” по виявленню навичок лідера серед молоді спільно з волонтерами Люботинської молодіжної організації “Спілкування без кордонів”.


Начальник відділу у справах сім”ї та молоді В.В.КушнєроваСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації