Поиск по базе сайта:
Розпорядженн я 29. 12. 2012р Вовчанськ №891 icon

Розпорядженн я 29. 12. 2012р Вовчанськ №891
Скачати 50.18 Kb.
НазваРозпорядженн я 29. 12. 2012р Вовчанськ №891
Дата конвертації11.04.2013
Розмір50.18 Kb.
ТипДокументиВОВЧАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р о з п о р я д ж е н н я

29.12.2012р Вовчанськ № 891
Про узагальнення досвіду роботи

та  перевірку виконання органами місцевого

самоврядування району делегованих

повноважень органів виконавчої влади

з окремих статей Закону України

«Про місцеве самоврядування в Україні» у 2013 році.


З метою організації контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади, відповідно до частини четвертої статті 143 Конституції України, статей 28, 35, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 76 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.1999 № 339 «Про затвердження Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади» (із змінами), відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації №890 від 29.12.2012р:


1. Узагальнити досвід роботи:

- виконкому Старосалтівської селищної ради щодо забезпечення охорони пам’яток історії та культури, збереження та використання культурного надбання (ст. 32) та вирішення питань про надання неповнолітнім, студентам, пенсіонерам та інвалідам права на безкоштовне і пільгове користування об’єктами культури (ст. 32).

Кошмак О.В. – начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації

І квартал 2013р.


- виконкому Вільчанської селищної ради щодо вирішення відповідно до законодавства питань про надання компенсацій і пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (ст. 34).

Бондаренко В.Б. – начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

ІІ квартал 2013р


- виконкому Вовчанської міської ради щодо забезпечення здійснення передбачених законодавством заходів з питань поліпшення житлових і матеріально-побутових умов багатодітних сімей, надання пільг і допомоги, пов’язаних з охороною материнства і дитинства та щодо створення умов для занять фізичною культурою та спортом.

Кушнерова В.В. – начальник відділу у справах сімї, молоді та спорту районної державної адміністрації

.ІІІ квартал 2013р


- виконкому Білоколодязької селищної ради з питань забезпечення розвитку всіх видів медичного обслуговування населення (ст. 32).

Косолапов О.Г. . – головний лікар КЗОТ «Вовчанська ЦРЛ»

ІV квартал 2013р.


2. Перевірити виконання органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади з окремих статей Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

- виконкомом Старосалтівської селищної ради щодо здійснення відповідно до закону контролю за дотриманням зобов'язань щодо платежів до місцевого бюджету на підприємствах і в організаціях незалежно від форм власності (ст. 27).

Усманова Ж.М. – начальник фінансового управління районної державної адміністрації.(січень 2013р. )


- виконкомом Білоколодязької селищної ради щодо сприяння організації призову громадян на строкову військову службу (ст. 36).

Чигринов М.П. – завідуючий сектору взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату районної державної адміністрації (лютий 2013р.)


- виконкомом Котівської сільської ради щодо організації проведення оплачуваних громадських робіт (ст. 34).

Бондаренко В.Б. – начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (березень 2013р).


- виконкомом Петропавлівської сільської ради щодо здійснення в установленому порядку державного контролю за дотриманням законодавства, затвердженої містобудівної документації при плануванні та забудові відповідних територій; зупинення у випадках, передбачених законом, будівництва, яке проводиться з порушенням містобудівної документації і проектів окремих об’єктів та вирішення відповідно до законодавства спорів з питань містобудування (ст. 31).

Гетьман А.Л. – начальник відділу містобудування і архітектури районної державної адміністрації (квітень 2013р.)


- виконкомом Революційної сільської ради щодо розгляду звернень громадян, здійснення контролю за станом цієї роботи на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форм власності, які знаходяться на території ради (ст.38).

Алтухова В.М. – головний спеціаліст по роботі із зверненнями громадян сектору зв’язків з громадськістю та інформації апарату районної державної адміністрації ( травень 2013р)


- виконкому Хотімлянської сільської ради щодо вирішення питань про надання неповнолітнім, студентам, пенсіонерам та інвалідам права на безкоштовне і пільгове користування об’єктами культури (ст. 32).

Кошмак О.В. – начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації (червень 2013р).


- виконкомом Червоноармійської І сільської ради щодо здійснення контролю за рівнем торговельних надбавок та ціноутворенням на підприємствах торгівлі, дотриманням законодавства із захисту прав споживачів.

Кущова О.Г. – начальник управління економіки районної державної адміністрації (липень 2013р.)


- виконкомом Шестаківської сільської ради з поліпшення житлових і матеріально-побутових умов дітей, що залишились без піклування батьків, та вирішення питань опіки і піклування (ст. 34).

Кулик О.В. – начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації (серпень 2012р.)


- виконкомом Юрченківської сільської ради з питання вжиття у разі надзвичайних ситуацій необхідних заходів щодо забезпечення державного і громадського порядку, життєдіяльності підприємств, установ та організацій, врятування життя людей, захисту їх здоров’я, збереження матеріальних цінностей (ст. 38).

Кринична Г.Ю. – начальник архівного відділу райдержадміністрації (вересень 2013р.)


- виконкомом Вовчанської міської ради щодо здійснення відповідно до законодавства контролю за належною експлуатацією та організацією обслуговування населення підприємствами житлово-комунального господарства (ст. 30).

Шевельова Н.О. – начальник відділу житлово-комунального господарства районної державної адміністрації (жовтень 2013р.)


- виконкомом Новоолександрівської сільської ради щодо розвитку всіх видів освіти (ст. 32)

Омельченко Ю.М. – начальник відділу освіти районної державної адміністрації( листопад 2013р.).

- виконкомом Землянської сільської ради щодо здійснення контролю за дотриманням земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель, природних ресурсів загальнодержавного та місцевого значення, відтворенням лісів(ст..33)

Кулик А.В. – начальник районного управління Держкомзему ( грудень 2013р.).

3. Передбачати у планах нарад голови районної державної адміністрації заслуховування звітів керівників структурних підрозділів щодо здійснення тематичних перевірок з виконання органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Гайворонська С.Г. – керівник апарату районної державної адміністрації.

Один раз на півріччя


4.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків


Голова

районної державної адміністрації С.І.МОТУЗНИЙСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації