Поиск по базе сайта:
Харківської області розпорядженн я Вовчанськ icon

Харківської області розпорядженн я Вовчанськ
Скачати 29.01 Kb.
НазваХарківської області розпорядженн я Вовчанськ
Дата конвертації11.04.2013
Розмір29.01 Kb.
ТипДокументиУКРАЇНА


ВОВЧАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р о з п о р я д ж е н н я

Вовчанськвід 17.01. 2012 р. № 13


Про роботу районної комісії по

призначенню житлових субсидій та державної соціальної допомоги

у 2011 році


Районна комісія по призначенню житлових субсидій та державної соціальної допомоги створена розпорядженням голови виконавчого комітету Вовчанської районної ради народних депутатів від 14.06.1995 року № 274 «Про створення комісії по вирішенню спірних питань при відділі субсидій райвиконкому». Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 06.05.2011 року № 141 «Про затвердження Положення та складу районної комісії по призначенню житлових субсидій та державної соціальної допомоги», від 25.02.2011 року № 43 «Про внесення змін до складу районної комісії по призначенню житлових субсидій та державної соціальної допомоги», від 19.10.2011 року № 370 «Про внесення змін до Положення про районну комісію по призначенню житлових субсидій та державної соціальної допомоги».

Комісія свою роботу проводить згідно з Положенням про районну комісію, виконуючи своє головне завдання - підтримка малозабезпечених верств населення, які самостійно невзмозі проплатити за житлово-комунальні послуги та забезпечити своє існування в зв’язку з тим, що опинилися в скрутному становищі.

За 2011 рік проведено 16 засідань комісії, на яких розглянуто 482 справи, з них 430 справ по призначенню житлових субсидій, по 6 справах громадянам було відмовлено. По призначенню державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянуто 29 справ, по пільгах за фактичним місцем проживання 17 справ. Відповідно до протокольного рішення призначено житлових субсидій з питання незалежно від загального розміру житла по 215 справах.

Завдяки цьому за рахунок коштів, виділених з державного бюджету, отримала підтримку у 2011 році 691 сім’я Вовчанського району.

Було переглянуто та внесено зміни до Положення про районну комісію по призначенню житлових субсидій та державної соціальної допомоги, яке затверджене розпорядженням голови районної державної адміністрації від 06.05.2011 року за № 141.

Акти обстежень матеріально-побутових умов сім’ї на факт виявлення додаткових джерел для існування та ступеня нужденності громадян, які звертаються за призначенням різних видів соціальних допомог та житлових субсидій, складалися безпосередньо за місцем реєстрації та проживання цих осіб.

З уповноваженими особами сільських та селищних рад проведено навчання щодо спрощеного порядку призначення житлової субсидії, а на сторінках районної газети «Хлібороб» в 6 статтях та двох виступах по радіо були висвітлені актуальні питання з призначення житлової субсидії.

14.09.2011 року відбулося засідання робочої комісії з координації та здійснення контролю за виконанням порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату вартості житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива в частині своєчасного надання довідок про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами, підприємствами – надавачами цих послуг.

В зв’язку з вищевикладеним:

1. Голові комісії по призначенню державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та житлових субсидій Негуторову М.П. забезпечити висвітлити на сторінках районної газети «Хлібороб» актуальних питань щодо спрощеного порядку призначення житлової субсидії;

2. Комунальним підприємствам: Чугуївській філії ВАТ «Харківгаз», Акціонерній компанії «Харківобленерго», ОСББ «Вовчанськжитлосервіс», Вовчанському підприємству теплових мереж, Комунальному підприємству «Вовчанська водопровідна дільниця», Комунальному підприємству «Вовчанські очисні споруди» своєчасно надавати довідки на запит управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації М.П.Негуторова.


Голова районної державної

адміністрації В.В.ПАНОВ
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації