Поиск по базе сайта:
Ж. М. Усманова «06» icon

Ж. М. Усманова «06»
Скачати 63.74 Kb.
НазваЖ. М. Усманова «06»
Дата конвертації10.04.2013
Розмір63.74 Kb.
ТипДокументи

ЗАТВЕРДЖЕНО

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

Харківської області


______________ Ж.М. Усманова

«06» _травня_ 2011 р.


ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ

спеціаліста I категорії відділу містобудування та архітектури Вовчанської райдержадміністрації


 1. Загальна частина

1.1. Посада спеціаліста І категорії входить до складу відділу містобудування та архітектури Вовчанської райдержадміністрації, утворюється головою районної державної адміністрації і підпорядковується начальнику відділу містобудування та архітектури.

1.2. Спеціаліст І категорії відділу містобудування та архітектури у своїй роботі керується Конституцією України, законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», «Про основи містобудування», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію» та іншими законами, указами та розпорядженнями Президента України та Верховної Ради України, постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України, наказами та вказівками обласного управління містобудування та архітектури, розпорядженнями голів Харківської обласної та районної державних адміністрацій, наказами Першого заступника голови райдержадміністрації, а також Положенням про відділ містобудування та архітектури Вовчанської районної державної адміністрації Харківської області.

1.3. Спеціаліст І категорії відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації підпорядкований безпосередньо начальнику відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації.

  1. 1.4. Спеціаліст І категорії відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації призначається на посаду на конкурсній основі розпорядженням голови райдержадміністрації за поданням начальника відділу, з урахуванням розділу 15 ст. 25 Закону України «Про державну службу». Звільняється з посади розпорядженням голови райдержадміністрації, відповідно до КЗпП України та Закону України «Про державну службу». Посада відноситься до сьомої категорії посад державних службовців.

  2. 1.5. Спеціаліст І категорії відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації повинен мати повну або базову вищу освіту відповідного професійного спрямування. Без вимог до стажу роботи. Післядипломна освіта у сфері управління: спеціаліст, магістр державного управління за відповідною спеціальністю.
 1. Завдання, обов'язки та повноваження

2.1. Виконувати основні обов'язки, передбачені ст. 10 Закону України «Про державну службу», «Про доступ до публічної інформації», завдання, що випливають із положення про відділ містобудування та архітектури Вовчанської райдержадміністрації.

2.2. Виконувати роботи, пов'язані з аналітичною діяльністю на одному з напрямів роботи відділу.

2.3. Контролювати та оцінювати стан справ на відповідній ділянці роботи.

2.4. Узагальнювати практику застосування містобудівного законодавства та хід реалізації державної політики з певних питань, визначених компетенцією відділу.

2.5. Відповідно до покладених на нього завдань, готувати пропозиції з питань планування і розвитку територій, вихідних даних на підготовку:

 • коригування, оновлення, розробка генеральних планів населених пунктів;

 • схем планування меж сільських, селищних та міської рад району; зонування територій сільських, селищних та міської рад району; детальних планів територій в межах та поза межами населених пунктів району;

 • графічні матеріали обґрунтування меж та розмірів земельних ділянок для перспективного розташування об’єктів містобудування;

 • графічні матеріали будівельного паспорту забудови земельної ділянки;

 • акти вибору трас інженерно-технічних комунікацій та споруд;

2.6. Готувати комплексні висновки за результатами розгляду матеріалів землевпорядної документації; проекти розпоряджень (рішень) щодо надання дозволу на будівництво (реконструкцію, капітальний ремонт, реставрацію і т.і.) житлових, виробничих, сільськогосподарського та рекреаційного призначення об’єктів містобудування, об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури і т.і.

2.7. Приймати участь в роботі постійно діючої районної комісії з питань підготовки та погодження вихідних даних на проектування та будівництво (реконструкцію) об'єктів, вибору земельних ділянок для розміщення об'єктів, а також на визначення технічного забезпечення існуючих будівель будівництва на території Вовчанського району.

2.8. Готувати проекти пропозицій до програм соціально-економічного розвитку району з питань

містобудування та архітектури.

2.9. Виконувати підготовку проектів нормативно-правових актів на розгляд райдержадміністрації для подальшого подання їх на державну реєстрацію.

2.10. Вести банк даних, взаємодіяти з підприємствами та організаціями з питань, визначених компетенцією відділу, організовувати комп'ютерно-інформаційне обслуговування відділу.

2.11. Брати участь у розробленні проектів нормативних та організаційно-методичних документів.

2.12. Готувати проекти інформаційно-аналітичних матеріалів, пов'язаних з роботою відділу, а також проекти відповідей на звернення та заяви, що надійшли до нього.

2.13. Вести діловодство, кореспонденцію, займатися веденням архіву та підготовкою звітності роботи відділу.

2.14. Відповідає за подання своєчасної і якісної інформації, що підлягає оприлюдненню, у відповідності до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

2.15. Виконує інші завдання, покладені на нього начальником відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації, в межах повноважень відділу.


 1. Права

3.1. Представляти інтереси відділу в інших органах виконавчої влади з питань напряму діяльності відділу.

3.2. В установленому порядку, за дорученням начальника відділу, запитувати та безкоштовно отримувати від державних органів влади та органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, політичних партій, громадських та релігійних організацій, підприємств, установ, організацій, їх філій та відділень незалежно від форм власності необхідні статистичні та оперативні дані, звіти з питань, що стосуються діяльності відділу.

3.3. У встановленому порядку використовувати відповідну статистичну інформацію та інші дані від державних органів влади та органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, політичних партій, громадських та релігійних організацій, підприємств, установ, організацій, їх філій та відділень незалежно від форм власності, необхідні для виконання посадових обов'язків.

3.4. Взаємодіяти, за дорученням начальника відділу, з іншими підрозділами райдержадміністрації, представницькими органами та органами місцевого самоврядування, а також підприємствами і організаціями, об'єднаннями громадян.

3.5. Брати участь у контролі (перевірці) дотримання органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями різних форм власності містобудівного законодавства.

3.6. Вносити на розгляд керівництва пропозиції щодо вдосконалення роботи свого відділу.

3.7. Відповідно до вимог Закону України «Про державну службу», положення

про відділ містобудування та архітектури райдержадміністрації, спеціаліст І категорії з питань планування та забудови територій відділу містобудування та архітектури має право:

 • вимагати затвердження керівництвом відділу чіткого обсягу службових положень за посадою;

 • на оплату праці, залежно від посади, рангу, стажу роботи, а також досвіду, обсягу та якості виконання службових завдань;

 • на просування по службі, з урахуванням кваліфікації, здібностей, сумлінного виконання своїх обов'язків, участі у конкурсах на заміщення посад більш високої категорії, проходження стажування за дорученням керівництва;

 • ознайомлюватись з матеріалами, що стосуються проходження державної служби, в необхідних випадках давати особисті пояснення;

 • має право на здорові, безпечні та належні для високопродуктивної роботи умови праці, захищати свої законні права та інтереси у вищестоящих державних органах та у судовому порядку.

3.8. Користуватися правами і свободами, які гарантуються громадянам України Конституцією і законами України. 1. Відповідальність

4.1. Спеціаліст І категорії відділу містобудування та архітектури несе відповідальність за порушення законодавства у відповідності до ст. 38 Закону України «Про державну службу».

4.2. За порушення Правил поведінки державного службовця та обмежень, які пов'язані з проходженням державної служби, до державного службовця може бути застосовано дисциплінарних стягнень, передбачених Кодексом законів про працю в Україні, Законом України «Про державну службу», Законом України «Про боротьбу з корупцією».


5. Взаємовідносини (зв’язки) за посадою

5.1. Спеціаліст І категорії відділу містобудування та архітектури взаємодіє з відповідними управліннями, відділами, секторами та іншими структурними підрозділами райдержадміністрації, державними підприємствами, установами і організаціями, діяльність яких належить до сфери управління райдержадміністрації, органами місцевого самоврядування, об'єднаннями громадян.

5.2. Спеціаліст І категорії відділу містобудування та архітектури готує і направляє до відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації перелік основних заходів, що проводитимуться відділом у наступному тижні, місяці, кварталі.


Начальник відділу

містобудування та архітектури

райдержадміністрації А.Л. Гетьман


З посадовою інструкцією ознайомлений:


спеціаліст І категорії відділу містобудування та архітектури

райдержадміністрації Т.В. ТимченкоСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації