Поиск по базе сайта:
Мальтійська Служба Допомоги Шановні панове Добродії icon

Мальтійська Служба Допомоги Шановні панове Добродії
Скачати 27.71 Kb.
НазваМальтійська Служба Допомоги Шановні панове Добродії
Дата конвертації03.05.2013
Розмір27.71 Kb.
ТипДокументи


Мальтійська

Служба Допомоги

Шановні панове Добродії,


дозвольте запросити Вас у гості до одного із інтернатів Львівської області. Тут не вивчають хімії, біології. Тут готують до життя у суспільстві. Для того, щоб учні могли зреалізувати себе в дорослому житті, вони повинні, перш за все, мати добру професійну підготовку. Тому в інтернаті особливого значення набуває трудове навчання: столярна і швейна справи, уроки соціально-побутового орієнтування. Проте все це відбувається на безнадійно застарілому обладнанні з суттєвою нестачею матеріалу. Це не єдина проблема інтернату. Це не єдиний інтернат. Їх 41 у Львівській області. 18 установ знаходяться у сільській або гірській місцевостях і перебувають у найважчому стані. І в кожному вчаться діти. 6000 дітей із своїми особливостями, своїми характерами, своїми проблемами і радостями.

Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №104 розташована у мальовничому передмісті Львова, у Брюховичах, в приміщенні колишнього монастиря. Якщо це вільний від занять час, Вас тут зустрінуть дітлахи. Чи хочете Ви заглянути у їх буденний світ? Пройдіть темними коридорами, загляньте у кімнати де живуть, сплять, бавляться і мріють маленькі люди. І, можливо, Вам захочеться додати кольору, світла, тепла і казки до їх буденного життя.

Маленька Мар’янка Харко навчається у другому класі. На свої дев’ять років вона дуже маленька. Старший брат Володя, якому 13, також виглядає меншим. У сім’ї, що походить з Куликова, четверо дітей. Старші брат та сестра теж випускники цього закладу. Мар’янка дуже любить сестричку і називає її мамою. Оксана справді заміняє маму, яка померла кілька років тому. Навіть стригти нікому не довіряє, не хоче щоб Мар’янці зробили коротку зачіску. Дівчинка залюбки малює, а улюбленим уроком є письмо, хоча воно дається їй дуже важко. Вона лівша, хвора на оптичну дизграфію. Ця хвороба трапляється нечасто, але у Мар’янчиному класі двоє таких дітей.

У Мар’яни є подруга – лялька Галя. Лялька дуже подібна на свою господиню – маленька, старенький зношений одяг, зачіска, але щирі, усміхнені по дитячому очі. Дівчинка навіть подарунок придумала для ляльки на Миколая – візочок. А для себе просить маленьку залізницю.

Сьогодні в інтернаті №104 навчається 120 дітей із порушенням розумового розвитку. Тут, як деінде, пишуть листи до Святого Миколая. Тут, як і вдома, чекають з надією що він прийде і подарує омріяні мандаринки, вафельки, цукерки, іграшки, годинник, куртку, штани... Просять у Чудотворця для себе, для братика, сестрички, для мами або улюбленої вчительки. І всі з характерною лише для дітей надією сподіваються на маленьке диво. Не у всіх з цих дітей є батьки і не усі батьки приїжджають навідати своїх дітей. Чи прийде до них Миколай ?

Так! Адже вісім років на допомогу Миколаю приходимо ми з Вами. Мальтійська служба допомоги та 20 молодіжних організацій з благословення Любомира Кардинала Гузара проводять дев’яту щорічну благодійну акцію „Святий Миколай”.

Одним із важливих завдань, які покликана вирішити акція, є забезпечення „приходу Святого Миколая” до усіх дітей та уникнення ситуацій, коли в одних інтернатах вишиковуються черги з добродійників, а до інших, особливо віддалених, – ніхто не приїде.

^ Просимо Вас підтримати щорічну акцію „Святий Миколай” і надати благодійну фінансову чи матеріальну допомогу для її організації.


З повагою,

^ Ваша Мальтійська служба допомоги


P.S. Ваша пожертва 500 гривень забезпечить інтернат канцтоварами на пів-року, 64 – двох дітей персональними подарунками, 150 грн. – це пара доброго зимового взуття, 1200 грн. – спортивне спорядження для інтернату, 700 грн. – розвиваючі іграшки, 25000 грн. – нова промислова пральна машинка.

79005 м. Львів, вул. Ак. Богомольця, 8/2 ЛФ АБ „Укргазбанк”

тел.: (0322) 75 12 00 МФО 325967

факс: (0322) 97 86 60 Р/Р 26009040005

ел. пошта: malteser@malteser.lviv.ua код ЄДРПОУ 19323705

Інтернет: www.malteser.lviv.ua
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації