Поиск по базе сайта:
Наказ №371 Про проведення ІІІ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2012-2013 навчальному році серед учнів птнз у Львівській області icon

Наказ №371 Про проведення ІІІ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2012-2013 навчальному році серед учнів птнз у Львівській області
Скачати 60.03 Kb.
НазваНаказ №371 Про проведення ІІІ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2012-2013 навчальному році серед учнів птнз у Львівській області
Дата конвертації07.02.2013
Розмір60.03 Kb.
ТипНаказМІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

УПРАВЛІННЯ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ,

КООРДИНАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ТА НАУКИ

Н А К А З05 листопада 2012 р. Львів № 371


Про проведення ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2012-2013 навчальному році серед учнів ПТНЗ у Львівській області


На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 571 «Про затвердження Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 10 жовтня 2012 року № 1/9-732 «Про проведення IIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», та наказу головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації від 22.10.2012 року № 841 «Про проведення ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2012-2013 навчальному році», з метою піднесення престижу української мови і літератури серед молодого покоління, заохочення учнів до вивчення рідної мови, виявлення обдарованої учнівської молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвитку їх творчого потенціалу, виховання у молодого українства поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні й за її межами, рівня знань з української мови і літератури, вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, в рамках підготовки до відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

Н А К А З У Ю:

1. Провести ІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

1.2. 1-й етап – до 1 грудня 2012 р. – у професійно-технічних навчальних закладах.

1.2. 2-й етап – 8 грудня 2012 року – у Ставропігійському професійному ліцеї м.Львова.

2. Директорові Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Бобку В.М.:

2.1. Надати методичну допомогу в організації та проведенні 1-2-их етапів ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

2.2. До 1 лютого 2013 року подати в головне управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації заявки на участь у 3-ому фінальному (на державному рівні) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка переможців 2-го етапу Конкурсу.

^ 3. Директорові Ставропігійського професійного ліцею м.Львова Бурак І.В.:

3.1. Забезпечити підготовку навчальної бази училища для проведення 2-го етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

3.2. Організувати побутове та медичне обслуговування учасників Конкурсу.

3.3. Витрати на організацію та проведення 2-го етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка здійснити згідно кошторисних призначень.

^ 4. Головному бухгалтеру ЦБ № 2 Корилюк О.М.

4.1. Передбачити необхідні кошторисні призначення для проведення 2-го етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

4.2. Забезпечення фінансування витрат для проведення 2-го етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

^ 5. Директорам професійно-технічних навчальних закладів Львівської області:

5.1. До 1 грудня 2012 р. провести 1-й етап ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

5.2. До 4 грудня 2012 року подати в управління професійно-технічної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів та науки звіт про підсумки проведення 1-го етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та заявки на участь у 2-ому етапі Конкурсу по одному учневі від І, ІІ, ІІІ курсів (додаток №1,2) (Адреса: м.Львів, пл.Петрушевича, 2, каб.39, Тимоць М.В., ptoupravl@mail.ru).

5.3. ^ 8 грудня 2012 року відрядити на 2-й етап ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у учнів у супроводі викладача або майстра виробничого навчання (реєстрація – 09:00 – 09:30; початок Конкурсу – 09:30).

5.4. Учасники 2-го етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка повинні мати з собою учнівський квиток або довідку з навчального закладу із фотографією.

5.5. Забезпечити участь у 3-ому (фінальному) етапі ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка учнів-переможців 2-го етапу Конкурсу, який відбудеться у лютому 2013 року.

5.6. Супроводжуючі зобов’язані забезпечити своєчасне оформлення належних документів, прибуття учнів на 2-й та 3-й етапи ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та повернення їх до навчального закладу.

5.7. Відповідальність за життя та здоров’я учасників Конкурсу покласти на супроводжуючих.

5.8. Витрати на відрядження для участі в 2-ому та 3-ому етапах Конкурсу здійснити за рахунок коштів відряджуючої сторони.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


В.о.начальника управління М.Саврук


Додаток № 1, 2

до наказу управління професійно-технічної освіти,

координації діяльності вищих навчальних закладів та науки

від _____05 листопада______ 2012 року _____371____


^

Звіт про проведення 1-го етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

у 2012 – 2013 навчальному році *


1. Відомості про учасників Конкурсу:

Дата проведення

Кількість учасників

І курс

ІІ курс

ІІІ курс

2. Коротко подаються відомості про організацію і проведення Конкурсу, виконання учасниками завдань, вносяться пропозиції щодо поліпшення організації та проведення Конкурсу.

^ До звіту обов’язково додати копію завдань з підписом викладача, який їх підготував.

Директор ПТНЗ ____________________________

Голова журі Конкурсу ______________________

М.П.

„____” ____________ 20 ____ року

^

Заявка на участь

у 2-ому етапі ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

у 2012– 2013 навчальному році *

^

За рішенням журі училищного етапу Конкурсу на участь у 2-ому етапі направляється:


№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня (учениці)

Число, місяць (прописом), рік народження

Курс навчання, професія

Номер учнівського квитка

(довідки з навчального закладу)

Прізвище, ім’я та по батькові викладача, який підготував учня (ученицю)


Прізвище, ім’я, по батькові та посада супроводжуючої особи:

_________________________________________________________________

Директор ПТНЗ __________________________

М.П.

„____” ____________ 20 ____ року


* (Адреса: м.Львів, пл.Петрушевича, 2, каб.39, Тимоць М.В., ptoupravl@mail.ru).Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації