Поиск по базе сайта:
П. Г. Слічній м. Львів, пл. Ринок, 9, 79000 Копія до відома: п. С. Сікірській пров. Лісний 1, с. Чайковичі, Самбірський район, 81442 icon

П. Г. Слічній м. Львів, пл. Ринок, 9, 79000 Копія до відома: п. С. Сікірській пров. Лісний 1, с. Чайковичі, Самбірський район, 81442
Скачати 25.78 Kb.
НазваП. Г. Слічній м. Львів, пл. Ринок, 9, 79000 Копія до відома: п. С. Сікірській пров. Лісний 1, с. Чайковичі, Самбірський район, 81442
Дата конвертації03.12.2012
Розмір25.78 Kb.
ТипДокументи

ДУБНЕВИЧ ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

Ярослав Васильович Депутат
Україна, 79008, м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 18, dubnevych.yaroslav@gmail.com

№ 487 від 11.10.2012р.

В.о. начальника Управління освіти Департамента гуманітарної політики Львівської міської ради

п. Г.Слічній

м. Львів, пл. Ринок, 9, 79000


Копія до відома:

п. С.Сікірській

пров.Лісний 1, с.Чайковичі, Самбірський район, 81442


Депутатське звернення


Про сприяння у працевлаштуванні


До мене як до депутата Львівської обласної ради звернулася мешканка села Чайковичі Самбірського району Сікірська Світлана Богданівна Йосипович з наступним проханням (копія додається).

У 2011 році Сікірська С.Б. закінчила Львівський національний університет ім.Ів.Франка та здобула кваліфікацію географ. Згідно диплому може працювати викладачем географії, економіки та екології.

Як зазначає Сікірська С., вона веде активний пошук роботи, оскільки хоче працювати по спеціальності. У травні 2012 року вона залишила свої резюме у всіх відділах освіти м.Львова., цікавилася ситуацією в школах. Крім здобутої спеціальності, Сікірська С. може працювати педагогом-організатором і бібліотекарем.

Відповідно до ч.1 ст.12 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», депутат місцевої ради розглядає пропозиції, заяви і скарги громадян, які надійшли до нього, вживає заходів до їх своєчасного, обґрунтованого вирішення; вивчає причини, які породжують скарги громадян, і вносить свої пропозиції щодо їх усунення до органів місцевого самоврядування, до місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій, об’єднань громадян; систематично веде прийом громадян.

Відповідно ч.4 ст. 12 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації державної і комунальної форм власності, їх посадові особи зобов’язані сприяти депутатові місцевої ради в організації прийому громадян, розгляді їх пропозицій, заяв, скарг, у створенні інших необхідних для його депутатської діяльності умов.

Відповідно до ч. 2 ст. 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та їх посадові особи, а також керівники правоохоронних та контролюючих органів, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, розташованих на території відповідної ради, до яких звернувся депутат місцевої ради, зобов’язані у десятиденний строк розглянути порушене ним питання та надати йому відповідь, а в разі необхідності додаткового вивчення чи перевірки дати йому відповідь не пізніш як у місячний строк.


Враховуючи вищезазначене та керуючись Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» прошу Вас:

1. Вжити заходів у сприянні працевлаштування молодого спеціаліста Сікірської С.Б.

2. Надати мені відповідь за результатами розгляду мого звернення у встановлений законодавством термін.


Відповідь на звернення прошу надіслати на адресу: 79008, м.Львів, вул.Братів Рогатинців, 18, депутату Я.Дубневичу.


Копія: на __ арк.

,

З повагою, ДУБНЕВИЧ ЯрославСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації