Поиск по базе сайта:
Рішення №512 від 26 червня 2012 року Про звернення до Верховної Ради України з вимогою невідкладно зняти з розгляду проект Закону України \"Про засади державної мовної політики\" icon

Рішення №512 від 26 червня 2012 року Про звернення до Верховної Ради України з вимогою невідкладно зняти з розгляду проект Закону України "Про засади державної мовної політики"
Скачати 20.24 Kb.
НазваРішення №512 від 26 червня 2012 року Про звернення до Верховної Ради України з вимогою невідкладно зняти з розгляду проект Закону України "Про засади державної мовної політики"
Дата конвертації05.02.2013
Розмір20.24 Kb.
ТипРішення

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

XIХ сесія VI скликання

РІШЕННЯ № 512

від 26 червня 2012 року


Про звернення до Верховної Ради України з вимогою невідкладно зняти з розгляду проект Закону України "Про засади державної мовної політики"


Враховуючи ініціативу фракції "Фронт Змін" та пропозицію депутата обласної ради І. Фаріон, відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Львівська обласна рада


ВИРІШИЛА:


1. Звернутися до Верховної Ради України з вимогою невідкладно зняти з розгляду проект Закону України "Про засади державної мовної політики" (звернення додається).


2. Контроль за виконанням рішення покласти голову обласної ради О. Панькевича.


Голова обласної ради Олег ПАНЬКЕВИЧ


ЗВЕРНЕННЯ

до Верховної Ради України

з вимогою невідкладно зняти з розгляду

проект Закону України "Про засади державної мовної політики"


Проект Закону України "Про засади державної мовної політики" (реєстраційний № 9073 від 26.08.2011 року) фактично вводить другу державну мову в Україні. Це передвиборчий трюк Партії регіонів. Порушуючи мовне питання, влада намагається мобілізувати свій електорат, підвищити рейтинг перед виборами, який провалився через неспроможність ані почути кожного, ані покращити життя українців.

Положення цього законопроекту відверто суперечать Конституції України, за якою єдиною державною мовою в Україні є українська.

Проте в парламенті знайшлося 234 зрадники, які, нехтуючи Конституцією, за вказівки Президента України Віктора Януковича проголосували за цей антиконституційний закон у першому читанні.

Остаточно внеможливити такі антиукраїнські кроки можуть тільки парламентські вибори, в результаті яких демократичні сили отримають у Верховній Раді України більшість і першочергово скасують всі закони, спрямовані на руйнацію української державності.

Вимагаємо від Верховної Ради України негайно зняти з розгляду проект Закону України "Про засади державної мовної політики", який фактично запроваджує в Україні дві офіційні державні мови – російську та українську.

Відповідно до частини 2 статті 82, частини 2 статті 90 Конституції України, у разі невідкликання законопроекту, закликаємо фракції "Блок Юлії Тимошенко – "Батьківщина" і Блоку "Наша Україна – Народна Самооборона" скласти мандати народних депутатів України та обнулити списки своїх партійних блоків.


Прийнято на XIX сесії
Львівської обласної ради

VІ скликання

26 червня 2012 рокуСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації