Поиск по базе сайта:
Рішення Про надання в користування мисливських угідь у Львівській області Сколівському товариству мисливців і рибалок \"Карпати\" icon

Рішення Про надання в користування мисливських угідь у Львівській області Сколівському товариству мисливців і рибалок "Карпати"
Скачати 29.24 Kb.
НазваРішення Про надання в користування мисливських угідь у Львівській області Сколівському товариству мисливців і рибалок "Карпати"
Дата конвертації05.02.2013
Розмір29.24 Kb.
ТипРішенняЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

Проект рішення


Про надання в користування мисливських

угідь у Львівській області Сколівському товариству

мисливців і рибалок "Карпати"


Розглянувши подання Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства щодо надання в користування мисливських угідь, погоджене Львівською обласною державною адміністрацією та Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища у Львівській області, а також зважаючи на згоду місцевих рад, власників або користувачів земельних ділянок, погодження меж користувачами мисливських угідь, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 22 та 23 Закону України "Про мисливське господарство та полювання”, враховуючи висновок постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації, Львівська обласна рада


В И Р І Ш И Л А:


1. Надати Сколівському товариству мисливців і рибалок "Карпати" в користування мисливські угіддя терміном на 15 (п’ятнадцять) років у визначених межах згідно, з додатком до цього рішення.

2. Доручити Львівському обласному управлінню лісового та мисливського господарства (А. Дейнека) в місячний термін укласти договір про умови ведення мисливського господарства з користувачем мисливських угідь відповідно до пункту 1 цього рішення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань екології, природних ресурсів та рекреації (І. Сех).


Голова обласної ради Олег ПАНЬКЕВИЧ


Додаток до рішення від "__"____________ р. №________

№ з/п

Назва користувача

Площа угідь, гаМежі мисливських угідь

усього

у тому числі

польові

лісові

водно-
болотні

1

Сколівське

товариство

мисливців і

рибалок

"Карпати"


13831

8720

4977

174

Від кафе "Колиба" у с. Нижнє Синьовидне квартальною лінією кварталів № 21, 20, 19, 17 Верхнєсиньовидненського лісництва ДЛГП Сколівський "Галсільліс", далі квартальною лінією кварталів № 16 і 19 Орівського лісництва ДП Сколівський лісгосп, далі квартальною лінією кварталів № 6, 13, 12, 11, 10, 9, 15, 16, 15, 9, 8, 1 до польової дороги "Верхній діл" між селами Ямельниця та Орів, далі цією дорогою до кварталу № 37 Підгородцівського лісництва НПП "Сколівські Бескиди", далі польовою дорогою до урочища "Бричкова" у с. Ямельниця, дорогою від с. Ямельниця до перетину з дорогою в с. Підгородці, далі дорогою через с. Підгородці, с. Урич і далі дорогою до перетину з квартально лінією кварталу № 30 Підгородцівського лісництва НПП "Сколівські Бескиди" до межі Дрогобицького і Сколівського районів, межею цих районів до кварталу № 101 Майданського лісництва НПП "Сколівські Бескиди", далі межею лісового масиву НПП "Сколівські Бескиди" до кварталу № 4 Бутивлянського лісництва НПП "Сколівські Бескиди" у с. Дубина до місця перетину з руслом річки Опір, далі за течією річки Опір до місця злиття її з річкою Стрий, далі руслом річки Стрий до урочища Колиба у с. Нижнє Синьовидне у місці перетину з квартальною лінією кварталу № 21 Верхнєсиньовидненського лісництва ДЛГП Сколівський «Галсільліс», за виключенням лісових угідь НПП «Сколівські Бескиди»Керуючий справами (керівник справ) обласної ради Євген ЗАХАРЕВИЧ
Схожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації