Поиск по базе сайта:
Звіт депутата Львівської обласної ради за 2012 рік Зірченко Юрій Петрович. Фракція (партія) або виборчий округ во «Свобода» Конкретні справи, зроблені за рік депутатської діяльності з особистої ініціативи* icon

Звіт депутата Львівської обласної ради за 2012 рік Зірченко Юрій Петрович. Фракція (партія) або виборчий округ во «Свобода» Конкретні справи, зроблені за рік депутатської діяльності з особистої ініціативи*
Скачати 33.92 Kb.
НазваЗвіт депутата Львівської обласної ради за 2012 рік Зірченко Юрій Петрович. Фракція (партія) або виборчий округ во «Свобода» Конкретні справи, зроблені за рік депутатської діяльності з особистої ініціативи*
Дата конвертації09.10.2013
Розмір33.92 Kb.
ТипЗвіт

Звіт депутата Львівської обласної ради за 2012 рік

Зірченко Юрій Петрович. Фракція (партія) або виборчий округ - ВО «Свобода»

  1. Конкретні справи, зроблені за рік депутатської діяльності з особистої ініціативи*:

Виступав з пропозиціями соціального захисту українців, які зазнали політичних репресій окупаційним режимом. Наполягав на повному виконанні Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» та Ухвали і Рішень Львівської обласної ради від 18.06.1990 р. № 52, 10.03.2009 р. № 850, 08.12.2009 р. № 1090. Активно працював в постійних комісіях «З питань екології, природних ресурсів та рекреації», «Поновлення прав реабілітованих та соціального захисту жертв політичних репресій», громадської ради музею «Національно-визвольної боротьби», у Львівській обласній Спілці політв’язнів України.

  1. ^ Конкретні справи, зроблені за рік депутатської діяльності з ініціативи партії або у складі партійної групи*:

Підтримував і особисто приймав участь майже в усіх заходах партії, її обласної і міської організації, та її фракції в обласній раді. Проводив зустрічі з виборцями в містах Львові і Бориславі, в районах області, з політв’язнями і репресованими, організовував зустрічі відомих людей з учасниками національно-визвольної боротьби. Виступав на політичні теми і теми екології в ЗМІ і Львівського обласного телебачення. Сприяв випуску газети ЛО СПВУ «Нескорені» з матеріалами про діяльність ВО «Свобода» і Львівської обласної ради. Приймав участь в нарадах, громадських слуханнях і круглих столах ЛОР з актуальних питань сьогодення. Від імені голови Львівської обласної ради в районах і містах області вручав відзнаки Львівської обласної ради «70 років УПА».

^ Приклади реагування депутата на звернення виборців*:

На допомогу виборцям готував і направляв у відповідні інстанції депутатські запити і звернення (біля двох десятків) в т.ч. в прокуратуру області, головне управління праці та соціального захисту населення, обласне управління «Розвитку інфраструктури», облдержадміністрацію, райдержадміністрації, міським головам міст Львова і Борислава.

  1. ^ Рішення, прийняті радою, з ініціативи депутата або за його безпосередньої участі у підготовці рішення*:

Збільшено кошти в обласному бюджеті для надання одноразової матеріальної допомоги до 2050 тис. грн. реабілітованим відповідно до Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні». На виконання Указу Президента України від 11 липня 2005 року № 1087/2005 «Про заходи щодо посилення державної підтримки колишніх політичних в'язнів, репресованих та їх громадських організацій» домагався соціального захисту людей, які зазнали політичних репресій та матеріальної підтримки їх громадських організацій.

^ Звернення депутата (теми і адресати) *:

Про роботу рибної інспекції області (браконьєрство, замор риби на Добротворі) – управління охорони водних живих ресурсів Державного комітету рибного господарства України, природоохоронна прокуратура; стан збереження архітектурної спадщини Львова – Львівська обласна державна адміністрація; імплантація кардіостимулятора хворому - Львівська обласна державна адміністрація; завершення ремонтних робіт та відкриття Музею визвольної боротьби - Львівська обласна державна адміністрація; видання книги члена Спілки письменників України – постійна депутатська комісія з питань Культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації; соціальний захист населення області, Львова, Борислава, політв’язнів і репресованих – Головне управління праці та соціального захисту населення ЛОДА; питання корупції у виконавчих органах Львівської міської ради – прокуратура Львівської області; незаконне звільнення керівника комунального підприємства – прокурор області; закриття і руйнування приміщення дитячої установи на вул. Мельника – прокурор області; пільговий проїзд і функціонування транспорту - Львівське обласне управління Розвитку інфраструктури.

^ Як депутат оцінює свою діяльність (підкреслити одну з пропонованих відповідей):

•відмінно •добре •задовільно •незадовільно

  1. Головні перешкоди для виконання депутатських обов’язків*:

Тотальне враження корупцією виконавчої влади, правоохоронних органів, контролюючих структур. Формальні відписки на конкретні і гострі питання. Покриття злочинів на усіх рівнях комуністичною партією регіонів своїх і переслідування та визиск чужих. Недотримання Конституції України і законів України керівниками і особами, наділеними владними повноваженнями.

Брав участь в усіх пленарних засіданнях Львівської обласної ради, не пропустив жадного засідання постійної депутатської комісії «З питань екології, природних ресурсів та рекреації», відповідно до рішення комісії виїжджав у райони області у яких виникли проблеми з екологічних питань чи за дорученням голови Львівської обласної ради – Борислав, Східниця, Новий Розділ, Соснівка, Убиня, Стрийський, Сколівський, Яворівський, Мостиський, Жовківський райони і ін. Був учасником майже усіх громадських слухань і круглих столів, які організовувала Львівська обласна рада.

Юрій ЗірченкоСхожі:
База даних захищена авторським правом ©lib.exdat.com
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації